lekarz Marian Widak

2,7

nie polecam tego lekarza to cham dziecko z zapaleniem spojówek zostawił bez lekarstwa bo nie miał rzekomo czasu poprawić recepty którą sam źle wypisał!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki "leczeniu" mojego 4 letniego dziecka przez tego pana synek wylądował w szpitalu z zapaleniem płuc. @ wizyty w ciągu tygodnia, poinformowanie pana Widaka o ciągłym gorączkowaniu i ogólnych boleściach poskutkowało postawieniem diagnozy że nic mu nie jest. Polecam temu panu poczytanie kilku książek o tematyce medycznej lub zapisanie się na jakiś kurs dokształcający. O jego lekceważącej postawie wobec pacjentów już nie wspomnę.

Pan doktor Widak w godzinach pracy siedzi odwrócony tyłem do drzwi i serwuje po inetrnecie a my pacjenci czekamy w nieskończonośc. Potem, udaje że coś pisze ,potem wychodzi i wraca po 15 minutach i łaskawie Nas przyjmuje , a godzinie 13;00 już go nie ma . Nie mam zastrzeżeń do jego kompetencji .

Byliśmy u Pana doktora dwa razy, kiedy nie było naszego lekarza. I dwa razy po kilkudniowym leczeniu dziecko poszło do szpitala.

W moim przypadku leczenie dziecka długo trwałe nie wyleczone do końca wynikiem czego dziecko w szpitalu na ligocie z ciężkim zapaleniem płuc

Nie ma wiekszych zastrzeżeń do tego lekarza.Jednak nie jestem zachwycona.W przychodni pracuje i wykonuje poprawnie swoje zadania.

Byłam z dzieckiem u dr Widaka w publicznej placówce jak i na prywatnej wizycie ZAWSZE szczegółowo przebadał dziecko, wszystko wytłumaczył spokojnie i wystarczająco. Do dziecka podszedł bardzo profesjonalnie. Moim zdaniem lekarz godny polecenia.

U tego lekarza wizyta trwa około minuty, nie licząc czasu rozbierania i ubierania dziecka, bada, pisze coś w zeszycie, pisze recepte i najchętniej by się pożegnał ... na pytania odpowiada półsłówkami ... zero podejścia do dzieci.