dr n. med. Mariola Sosnowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

bardzo dobry mądry lekarz, żeby tacy byli wszyscy

bardzo dobry mądry lekarz, żeby tacy byli wszyscy

uratowała mi życie podczas porodu !!! Jest doświadczonym lekarzem, opanowanym zachowała zimną krew podczas gdy personel mnie skreślił. Nie poddała się i walczyła na sali porodowej podczas silnego krwotoku, uratowała mi życie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Pani doktor jest osobą godną zaufania

uratowała mi życie podczas porodu !!!
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Pani doktor jest osobą godną zaufania

Pani doktor była fajna do momentu kiedy nie zgodzilismy się na badanie prenatalne (nie było ku temu wskazań, obciążenia). Od tej chwili stosunek lekarki zmienił się bardzo. Na pytania odpowiadała zdawkowo i nie była już taka dokładna. Widocznie bardziej zależało jej na 250 zł za badanie które sama wykonuje w innym gabinecie niż na kontakcie z pacjentem.

Jedyne co jest do ulepszenia w gabinecie Pani doktor to rejestracja i czas oczekiwania na wizytę. Wizyty umawiane są średnio co 15 min, podczas gdy w gabinecie pacjentki przebywają średnio 25 min - jeśli kobieta w ciąży to jeszcze dłużej. W związku z czym czas oczekiwania zwiększa się nierzadko do 3 czasem nawet 4 godzin w stosunku do planu- MASAKRA

POLECAM!!!SUPER LEKARZ MA ZAWSZE CZAS DLA PACJĘTA

POLECAM!!!SUPER LEKARZ MA ZAWSZE CZAS DLA PACJĘTA

przyjdz a sama sie przekonasz POLECAM :-))

przyjdz a sama sie przekonasz POLECAM :-))

Rzadko można spotkać takiego lekarza. Specjalista w każdym calu! Do tego miła, bardzo rzeczowa. Jak wpisy wcześniej mogę potwierdzić, że mam zaufanie 100% do Pani doktor

jest profesjonalistka w swoim fachu-polecam.

jest profesjonalistka w swoim fachu-polecam.

Fachowa, konkretna, zero naciągania na koszty. Mam 100 % zaufanie

Fachowa, konkretna, zero naciągania na koszty. Mam 100 % zaufanie