Mariola Zejc

Pani doktor ujęła mnie podejściem do problemu. Każdy jest tylko człowiekiem, nie alfa i omega. Kiedy czegoś nie wie - sprawdza, pyta, szuka, zamiast mówić głupoty, jeśli nie jest pewna. Nie zbywa pacjentów, jak twierdzi przedmówca, to ostatnie co można o niej powiedzieć. Bardzo rzetelna. Za każdym razem wszytko mi tłumaczy. boryka się z pewnym problemem nie uciążliwym, ale martwiącym, bo nie wiadomo co to jest. I bywałam u różnych lekarzy - przepisywali mi niezliczone ilości leków, które miały pomóc. nie pomogły, problem nadal jest, a ja straciłam pieniądze. A dr Zejc nie przepisała mi nic - regularnie chodzę na badania, wykluczając ewentualne przyczyny. nie faszeruje mnie lekami bez powodu. Bardzo dobry lekarz.

Zwyczajnie pozbywa się problemu. Udaje uprzejmą ale to pozory. Odsyła do innego lekarza,niby zawsze jest już zajęta. Wizyty domowe regularnie odmawia.

Zwyczajnie pozbywa się problemu.
Udaje uprzejmą ale to pozory.
Odsyła do innego lekarza,niby zawsze jest już zajęta.
Wizyty domowe regularnie odmawia.

lekarz godny polecenia, nie zbywa pacjenta, jej diagnoza jest poprzedzona dokładnym wywiadem i badaniem

kompetentna,mila,dobra opieka medyczna, nie zbywa pacjenta,poswieca tyle czasu ile potrzeba do zdiagnozowania dolegliwosci,cierpliwa.grzeczna