lekarz Mariusz Klimczyk

1,3
1,5
1,3
1,2

Jak długo żyję, a troszkę żyję, tak długo nie spotkałem równie bezczelnego i aroganckiego człowieka. Pacjenta traktuje powierzchownie z góry, kultura, maniery, podejście, sposób traktowania i zachowania to coś znacznie poniżej przyzwoitego poziomu. Nie polecam, szczerze odradzam, no chyba że ktoś lubi mocne wrażenia, wyłączył bym jedynie osoby z wysokim ciśnieniem.

Byłem na badaniu kontrolnym u tego "lekarza". Tragedia. Ni3 patrzył na aktualne badania tylko na pierwsze wstępne gdzie diagnoza była błędna. In pracuje teraz w szpitalu MSWiA w Łodzi. Dziwne głupie uśmieszki. Tragedia

Byłem na badaniu kontrolnym u tego "lekarza".
Dziwne głupie uśmieszki.
Tragedia

To co zrobił ten pseudo lekarz mariusz klimczyk..., to szok jaki by nie był pacjent ,naubliżal bardzo wulgarnie typu spier....., na korytarzu pojechał słowami cwe......u, potrzebowałem pomocy odmówił , rownież na drugi dzień nie przyjął,patrząc aroganckim wzrokiem gbura, taki człowiek nie powinien być lekarzem...

Również jestem zszokowana zachowaniem tego pana.Byłam z mamą na urazówce(złamanie ręki)Lekarz już na samo wejście był ordynarny. Badał mamę tak wyginając rękę we wszystkie strony ,że ta płakała i krzyczała z bólu (dodam,że ręka była opuchnięta i w dotyku bolesna).Na moje prośby o delikatność (mama miesiąc wcześniej miała zakładane stenty)krzyczał na mnie ,że go pouczam i kazał mi wyjść z gabinetu.Po prześwietleniu wyszło ,ze ręka jest złamana.Gips założono. Dostała mama recepte.Gdy w aptece chciałam wykupić leki przepisane przez tego PANA,(który wiedział ,że mama ma założone stenty w sercu) pani w aptece nie wydała mi tego leku(lek przeciwzakrzepowy),ponieważ nie chciała brać na siebie odpowiedziałności za być może śmierć mojej mamy, ponieważ leki jakie moja mama bierze po założeniu stentów, które rozrzedzają krew + te przeciwzakerzepowe ,które przepisał ten PAN mogłyby prawdopodobnie doprowadzić do takie go stanu. Szczęście,żePani w aptece wykazała się większą wiedzą i czujnością niż TEN PAN mówiący o sobie że jest lekarzem.Współczuję wszystkim,którzy trafią na tego Pana.Dziwię się jeszcze Panu Dyrektorowi szpitala w Płocku, który toleruje takie zachowania i przyjmuje do pracy takich ludzi.

Jestem zszokowana zachowaniem tego lekarza. jest arogancki, nerwowy, krzyczy, wykrzywia nerwowo twarz, poniża..... byłam na urazówce z dzieckiem, do dziś jestem zszokowana jego chamstwem. Panie Dyrektorze szpitala, proszę się tym zainteresować! Na internecie jest artykuł, ze został wyrzucony z Anglii ze szpitala własnie za takie wybryki. ODRADZAM KONTAKT Z TYM PANEM!

Ciekawe informacje dotyczące tego pseudo lekarza, który w Wielkiej Brytanii ma zakaz wykonywania zawodu: polscott24.com/agresywny-polski-doktor-mariusz-klimczyk/, www.mojawyspa.co.uk/.../UK-Polski-chirurg-wyrzucony-z-pracy.

www.mojawyspa.co.uk/.../UK-Polski-chirurg-wyrzucony-z-pracy.