lekarz Mariusz Leszczyński

Fakt, że doktor jest fachowcem (mówi się, że jest nastepcą dr Kemony). Niestety w zakresie czasu poświęconego pacjętowi jest bardzo źle. Dziecko (3 lata) kaszlało co kilkanaście sekund, aż wymiotowało kilka razy. Przyjechałem bez umówienia, a pan doktor tylko stwierdził, że jest kolejka i nie byliśmy zarejestrowani, więc musimy czekać - nawet nie zerknął na syna żeby stwierdzić, czy panikujemy (jak to rodzice), czy to coś poważnego - a jestesmy stałymi pacjentami doktora. Ogólnie trudno się dodzwonić, bardzo mało dostępny dla pacjęntów. Wiedza to nie wszystko, lekarz powinien być jeszcze dostępny dla swoich pacjentów - tym bardziej, że to z naszych pieniędzy się utrzymuje. Doktor Kemona jest dostępny zawsze.

wczoraj byłam z trzymiesięczną córką w szpitalu Latawiec na izbie przyjęć... Pan doktor nawet nie raczył się do nas pofatygować, stwierdził,że mamy jechać z dzieckiem na pogotowie... Może na wizytach prywatnych jest "do rany przyłóż", ale czego się nie robi za kasę...

Lekarz u którego nie ma się wrażenia jak na wizycie u handlowca farmaceutykami. Mój synek ma 3,5 roku i leczymy go tylko u dr. Leszczyńskiego, nigdy nie zawiódł. Widać że on naprawdę lubi swoją pracę i dzieci. Polecam!

lekarz godny polecenia, chodzę do niego z synem od ponad 3 lat większość znajomych również do niego chodzi z chorymi dziećmi

Najlepszy lekarz dziecięcy w świdnicy,jeste dobrych fachofcem i ma dobre podejscie do dzieci a także stawia trafne diagnozy

Lekarz godny polecenia! To co robi wydaje się być jego powołaniem. Ma super podejście do dziecka. Kompetentny i budzący zaufanie rodziców. Radek z W-cha.

Do doktora Leszczyńskiego trafiłam gdy synek miał niespełna 2 tygodnie przestraszona diagnozą innego "pediatry". Z czystym sumieniem mogę przyznać iż jest to pediatra z powołania. ma wspaniałe podejście do dziecka (jak i potrafi uspokoić zdenerwowanych rodziców:))

Córka po tygodniowym leczeniu i dwukrotnej wizycie u pediatry w ośrodku (1-"przeziębienie",2-"wszystko ok") ciągle gorączkowała. Wizyta u p.Leszczyńskiego odbyła sie w sobotę.Podejrzewał zatoki, skierował na prześwietlenie (cito!).Po wykonaniu prześwietlenia zatok (Latawiec) i powrocie do lekarza potwierdziło sie, że było to zapalenie zatok. Przekazał mi co dalej powinienem zrobić (wizyta u alergologa). Jak najbardziej gorąco polecam

Jest przemiłym lekarzem ma wspaniałe podejście do pacjenta gdy inni lekarze(pierwszego kontaktu)zawiedli tylko Pan doktor wystawił właściwą diagnozę i to nie jeden raz

Lekarz z prawdziwego zdarzenia i powołania.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia i powołania.