Jestem doktorantem na wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Od 1999 roku zajmuję się medycyną chińską (diagnostyka wg TCM i dobór diety, ziół i leków ziołowych). Od 2007 zajmuję się profesjonalnie akupunkturą i jestem dyplomowanym akupunkturzystą. Przeszedłem również przeszkolenie z zakresu terapii manualnej. W moim gabinecie współpracuję także z innymi specjalistami. Zapraszam na naszą stronę www.qi-med.com .

Różnorodność zabiegów zdecydowanie stawia na nogi i prowadzi do lepszego samopoczucia.Spokój i cierpliwość wybija się na 1 plan.

Pana Mariusza jako jego czynny pacjent znam już ponad półtora roku. Pan Mariusz jako specjalista a przede wszystkim jako człowiek zrobił dla mnie bardzo dużo. Serdecznie dziękuje mu za jego poświęcenie. Wszystkim zainteresowanym polecam. Pozdrawiam Paweł

Wszystkim zainteresowanym polecam.

Pozdrawiam
Paweł

Pan Mariusz Molenda jest moim zdaniem przede wszystkim wyjatkowym, mlodym czlowiekiem / jednym z niewielu jakich znam/, a to podstawa wszystkiego. Profesjonalizm i ogromna kultura osobista daja mi, jako pacjentcepoczucie bezpieczenstwa i daze Pana Molenda ogromnym zaufaniem. Wszystkie informacje, jakie przekazuje podczas kolejnych wizyt, zapisuje z ogromna skrupulatnoscia w mojej karcie pacjenta. Wywiad w trakcie kazdej wizyty jest dokladny i obszerny. Jestem pod ogromnym wrazeniem osoby Pana Mariusza Molenda, jako czlowieka i fachowca. Dzieki zabiegom moje zdrowie i samopoczucie poprawilo sie w bardzo krotkim czasie, juz po kilku wizytach. Problemy z ktorymi borykalam sie od dluzszego czasu ustapily bardzo szybko. To co robi Pan Mariusz Molenda, robi z ogromna pasja i zaangazowaniem. Uwazam, ze jest absolutnie wlasciwa osoba na odpowiednim miejscu. Wybor, ktorego dokonal wzgledem swojego zawodu byl genialny. Z powazaniem Aneta Goc

Dzięki regularnym wizytą u Pana Mariusza mój kręgosłup już mnie nie boli. A muszę dodać, że wcześniej bóle zdarzały się dość często. Dodatkowo miałem problemy z regularnym wypróżnianiem i zdarzały mi się stany nerwicowe. Teraz wypróżnianie mam regularne i stany nerwicowe minęły (jestem spokojny). Moja żona również chodziła na zabiegi. Miała problemy żołądkowe. Po sesji zabiegów jej żołądek pracuje bardzo dobrze. Z czystym sumieniem POLECAMY.

Miałem problemy ze stawami biodrowymi. Przez lata byłem pod "opieką" lekarza chirurga-ortopedy, którego leczenie polegało na przepisywaniu tabletek z glukozaminą i w razie zaostrzenia bólu- tabletek przeciwbólowych. "Poza tym, to i tak niedługo czeka Pana wymiana bioderka". Niezbyt mi się to podejście podobało. Koleżanka poleciła mi Pana Mariusza. Już po pierwszym zabiegu poczułem ulgę- nie bolało tak bardzo podczas chodzenia i w końcu przespałem całą noc. I z każdym zabiegiem jest lepiej. Pan Mariusz mówi, że trzeba trochę czasu, aby naprawić lata zaniedbań. Ja jestem dobrej myśli. A Pana Mariusza gorąco polecam.