Ten "świetny" lekarz popełnił szereg błędów i dlatego Dyrektor Lecznicy uznał moją reklamację i zwrócił wszystkie pieniądze za wizyty oraz wykonane badania, z których nie było wyników, ani opisu w karcie chorobowej, tzn. że badania były sfingowane przez Mosia po to, by wyłudzić ode mnie pieniądze. Gdyby wszystko było w porządku, na pewno nie zwróciliby pieniędzy. A pacjentom tego lekarza radzę sprawdzić, czy w dokumentacji medycznej są wyniki badań, za które zapłacili !!!

Negatywne opinie sa nonsensowne i nie podaja konkretnej argumentacji. Pochodza od konkurencji. Dr Mos to swietny lekarz. Polecam. Uprzejmy, kompetentny.

Zupełnie nie zna się na otologii i zależy mu wyłącznie na pieniądzach, a nie na chorych pacjentach. Zdecydowanie nie polecam !!!

Nie polecam tego lekarza, stawia bledne diagnozy, nie zna sie na chorobach uszu. Jest beznadziejny !!!

Lekarz bardzo dobry godny zaufania moja coreczka 7 lat przepada za nim bardzo duzo nam pomogl w min operacji ma wielkie podejscie do dzieci a mi wszystko spokojnie tlumaczyl co dzieje sie z moim dzieckiem jak najbardziej polecam

Niech Was nie podkusi iść do tego lekarza. Może on zna się na chorobach gardła, ale na pewno wiedza o chorobach uszu jest równa zeru. Nie warto, pieniądze wyrzucone w błoto.

Nie warto, pieniądze wyrzucone w błoto.

Beznadziejny lekarz, interesuje go tylko KASA, KASA, KASA i nic więcej. Jak chcesz się naprawdę wyleczyć i nie zbankrutować, TO OMIJAJ GO Z DALEKA !!!

Beznadziejny lekarz, interesuje go tylko KASA, KASA, KASA i nic więcej.
Jak chcesz się naprawdę wyleczyć i nie zbankrutować, TO OMIJAJ GO Z DALEKA !!!

Ten "lekarz" jest nastawiony wyłącznie na KASĘ, nie interesuje go leczenie chorych pacjentów. Postawił błędną diagnozę i bezpodstawnie szpikował mnie antybiotykami, które nie przyniosły poprawy. Trafiłam do innego, genialnego laryngologa, który już podczas pierwszej wizyty wiedział co mi dolega. Zlecone badania to potwierdziły i zaczęło się prawidłowe leczenie. Pan Moś - TOTALNA PORAŻKA - w dodatku śmierdział papierochami. Absolutnie nie polecam!!!

Pan Moś - TOTALNA PORAŻKA - w dodatku śmierdział papierochami.
Absolutnie nie polecam!!!

Pan doktor ma idealne podejście do dzieci.Trafiłam do niego z synem z podejrzeniem powiększonych migdałków.Doktor Moś (jakimś cudem i bez protestów mojego syna)spokojnie zbadał mojego syna,wszystko mu pokazywał,tłumaczył jak będzie wyglądało badanie.Całą wizytę wspominam miło,bezboleśnie i bez płaczu i co najważniejsze Pan doktor wzbudza zaufanie,tak u dorosłych jak i dzieci.U syna na szczęście wszystko ok i nie planujemy wycinania migdałka;-)

mam wrazenie że w tej klinice na powstańców rutynowo wycina się trzeciego migdałka u dzieci, pierwszy lekarz laryngolog u którego bylismy też pracuje w tej klinice kazał wyciąć, kolejnych 4 laryngologów nie widziało przerostu 3 migdałka po czym trafiliśmy do dr Moś znowu do tej samej kliniki co pierwszym razem tylko wtedy do innego lekarza i dr Moś stwierdził że jednak wyciąć, hmmm wątpliwe, może ta klinika utrzymuje się z wycinania migdałków za pierwszym i drugim razem proponowano zabieg prywatnie bo szybciej po co czekać koszt zabiegu ok 2 tyś i co o tym wszystkim sądzić??????