lekarz Mariusz Sarba

Pełny profesjonalizm plus bardzo życzliwe, podmiotowe podejście do pacjenta. Cieszę się, że udało mi się trafić na takiego Lekarza, którego polecam wszystkim.

Pan Doktor zszywał ranę mojej córce. Moim zdaniem wyróżnia go bardzo życzliwe, ciepłe podejście do małego pacjenta i rodzica - dość rzadko spotykane w państwowej służbie zdrowia. Był to mój drugi kontakt z tym chirurgiem. Kilka lat temu w ramach koneckiego SOR zajmował się moim tatą w bardzo zaawansowanym wieku, po wypadku. Nie bagatelizował opinii rodziny, uważnie i cierpliwie słuchał pacjenta. Przeprowadził wnikliwą diagnostykę i dzięki temu, jak również dobrej współpracy z młodszym stażem ortopedą, przyczynił się do szybkiego powrotu pacjenta do sprawności. Szkoda, że tacy fachowcy muszą mnóstwo czasu ...

Był to mój drugi kontakt z tym chirurgiem. Kilka lat temu w ramach koneckiego SOR zajmował się moim tatą w bardzo zaawansowanym wieku, po wypadku. Nie bagatelizował opinii rodziny, uważnie i cierpliwie słuchał pacjenta. Przeprowadził wnikliwą diagnostykę i dzięki temu, jak również dobrej współpracy z młodszym stażem ortopedą, przyczynił się do szybkiego powrotu pacjenta do sprawności. Szkoda, że tacy fachowcy muszą mnóstwo czasu poświęcać na drukowanie papierków.

Dla mnie wzór lekarza. Byłem z 3 letnim synem na szyciu rany. Podejście, fachowość po prostu rewelacyjne. Ciepły, pełen empatii człowiek. Oby tak dalej.