lekarz Mariusz Syguła

Onkolog, Radioterapeuta

dobry lekarz, kompetentny ,małomówny ,trudno nawiązać dialog,mało czasu ma dla pacjenta

Leczyłam się (obecnie już tylko przeprowadzam kontrole)u Pana doktora 6 lat. Wizyty trwają krótko - polegają na przedkładaniu wyników. Jeżeli jest wszystko w porządku, zlecane są następne okresowe badania. Uważam, Pan doktor jest kompetentny, uprzejmy bez zbędnych "ugrzecznień" i wylewności, często spotykanych u lekarzy, zwłaszcza prowadzących prywatne praktyki. Pacjentka

tego lekarza mogę polecić wszystkim, tylko wielka szkoda że nie przyjmuje już w gabinecie 1040 w Gliwicach, leczę się tam już 15 lat, u p.Syguły leczyłem się ok 10 ,zastępuje go inny lekarz ale to już nie to samo M.Nowak Katowice