lekarz Mariusz Witczak

Endokrynolog

2,9

Lekarz leczył mnie na niedoczynność stałą w wyniku operacji. Od 3 lat nie zauważył nawet na wizycie, że to jest nadczynność tylko ciągle mówi że mam niedoczynność i mam brać więcej eltroxinu. Po wieloletnich objawach sam doszedłem do diagnozy i żadnych więcej takich konowałów!!!

Dzień dobry Ocena nie najwyższa, ponieważ lekarz nie spełnił moich oczekiwań. Szkoda mi tylko tych 100zł. Zgłosiłem się po zgodę na tomograf z kontrastem, ponieważ uważam, że mam chorą tarczycę i fakt miałem zrobione USG nie wykazało guzów ale przedstawił em wyniki labolatoryjne : anty to 0,22 i TSH spadające z 0,932 do 0,500 ale lekarz tym się nie zainteresował. Dodam, że TSH zleciało mi o 0,200 jednostek w ciągu 2 tygodni. Lekarz nie wykazał zainteresowania sam muszę dzwonić dopytywać czy na pewnomogę iść ma TK mam nadzieje, że będzie ...

Dzień dobry
Ocena nie najwyższa, ponieważ lekarz nie spełnił moich oczekiwań. Szkoda mi tylko tych 100zł. Zgłosiłem się po zgodę na tomograf z kontrastem, ponieważ uważam, że mam chorą tarczycę i fakt miałem zrobione USG nie wykazało guzów ale przedstawił em wyniki labolatoryjne : anty to 0,22 i TSH spadające z 0,932 do 0,500 ale lekarz tym się nie zainteresował. Dodam, że TSH zleciało mi o 0,200 jednostek w ciągu 2 tygodni. Lekarz nie wykazał zainteresowania sam muszę dzwonić dopytywać czy na pewnomogę iść ma TK mam nadzieje, że będzie wszystko w porządku i będę mógł pójść do innego endokrynologa.

Mam pozytywne doświadczenia.Wykonał usg mam torbieliki na tarczycy, ale nie wymagają operacji lecz leczenia uważam, że w moim przypadku leczy mnie doskonale. Wypisał Euthyrox czuję się dobrze, dbam o swoją wagę i stosuję dietę MŻ. Byłam poprzednio u dwóch innych specjalistów endokrynologów i oba byli za zrobieniem biobsji, a p. dr M. Witczak objaśnił mi, iż wykonanie biobsji nic nie da ponieważ nie widomo z jakiej okolicy należy pobrać wycinek itd., i że wynik nie będzie miarodajny i czytelny i mnie uspokoił, przynajmniej tak mi sie wydaje, że jestem spokojna. Ponadto należy mieć POZYTYWNE nastawienie i to już jest połowa sukcesu.
Owszem spóźnia się, ale to nie wynika z lekceważenia pacjęta, a obecnością w szpitalu. Rzczywiście nic by sie nie stało aby przeprosił czekających pacjentów.

Czytając inne opinie nieco się zdziwiłam. Lekarz nie szanuje czasu pacjenta? Z mojego doświadczenia wiem, że poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu, ile należy. To On siedzi, czasem do 21.00, by przyjąć wszystkich, którzy wymagają opieki endokrynologicznej. Ja jestem w pełni zadowolona z leczenia. Na każde moje pytanie uzyskuję pełną i jasną odpowiedź. Mogę uczciwie tego lekarza polecić innym, i tak robię.

Jak już wcześniej pisano - nie szanuje czasu pacjenta. Mówi strasznie niewyraźnie, cicho i pod nosem - mimo braku kłopotów ze słuchem nie wiedziałam, czy mam zrobić wdech czy wydech...Wiem, że to dobry specjalista, ale zupełnie nie umie nawiązać kontaktu interpersonalnego, powinien także udzielać bardziej szczegółowych porad. Nie jest to "człowiek-dusza", ale dobry specjalista.

BARDZO NIEUPRZEJMY LEKARZ, NACIAGACZ. NAMAWIA NA PRYWATNE WIZYTY I KOLEJNE PŁATNE BADANIA. CIĄGLE SIĘ SPÓŻNIA. JAK NAJDALEJ OD TEGO KONOWAŁA !

W poradni na Chopina dr. Witczak spoznia sie notorycznie ok. 1.5h. Jak sie pojawi to jest rozdazniony i nieprzyjemny, nawet nie raczy przeprosic pacjentow za spoznienie. Naciaga NFZ wyznaczajac kolejna niepotrzebna wizyte na zrobienie UZG tak jak by nie mozna bylo tego zrobic podczas jednej wizyty. Prywatnie potrafi tak zrobic.

wiele lat leczyłam sie u endokrynologa i laryngologa -tarczyca i węzły, dopiero u doktora zostałam dokładnie przbadana, pilna opercaja i leczenie onkologiczne, byl rak z zajeciem węzłow, na razie jestem wyleczona, polecam i dziekuje za uratowanie zycia,

Pojawiłam się u Pana doktora z 5 krotnie podwyższonym poziomem prolaktyny. Lekarz rodzinny kazał udać się na takową wizytę z powodu podejrzenia gruczolaka przysadki.Pan doktor Witczak nie miał dnia na badanie pacjenta.Przepisał bardzo silne leki bagATELIZUJĄC MÓJ SYGNAL,ŻE PO ICH ZAŻYWANIU BARDZO ŹLE SIĘ CZUŁAM-DO UTRATY PRZYTOMNOŚCI.Kazał zrobić rezonans-oczywiście prywatnie( koszt 600 zł). a wystarczylo tylko wyciągnąć z walizki swoją pieczątkę z gabinetu państwowego.Po wyjściu od dr Witczaka rozplakałam się. Nie polecam, przestrzegam!!!!!!!

Lekarz bardzo nieuprzejmy, mówi tylko podstawowe rzeczy, nie wytłumaczył dokładnie choroby. Co prawda zrobił usg ale go także nie ocenił i nie poinformował pacjenta co tam tak naprawdę się znajduje. Przepisał jedynie witaminy - selen i jeden lek na nadciśnienie. Zdecydowanie nie polecam.