lekarz Marlena Lis-Rutkiewicz

Bardzo miła i profesjonalna wizyta. Pani Marlena zdiagnozowała mnie i zaleciła dalsze badania. A to wszystko w bardzo dobrej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Badania niezbędne w miejscu konsultacji to duże ułatwienie. Polecam w 100%

Konkretny, uprzejmy lekarz, poświęcił dużo czasu podczas wizyty. Pani Lis-Rutkiewicz dokładna rzetelna, polecam

Bardzo fajna pani doktor, wszystko wytłumaczyła, szybko wykryla problem. odpowiada na pytania. Polecam:)

Bardzo dziękuję za pomoc. otrzymywałam fachowe wyjaśnienia i leczenie. Serdecznie polecam usługi pani Doktor.

Bardzo dziękuję za pomoc. otrzymywałam fachowe wyjaśnienia i leczenie.
Serdecznie polecam usługi pani Doktor.

Byłam u pani doktor we Wrocławiu w Medixie. To bardzo miły i komunikatywny lekarz, robi szczegółowy wywiad z pacjentem, dokładnie bada i ocena stan zdrowia. Wizyta odbyła się o czasie i trwała długo. Polecam serdecznie panią doktor.

Bardzo konkretny i skrupulatny lekarz laryngolog. Szczegółowy wywiad, rozmowa przebiegala w miłej atmosferze. Pani doktor wszystko starannie wyjaśniła i skierowała na dalsze badania. Polecam!

Wizyta odbyła się bez pośpiechu, w przyjaznej i miłej atmosferze. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Cenię tego lekarza za profesjonalizm i podejście do pacjenta.

Lekarz bardzo łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, słucha z uwagą. Wizyta przebiegła sprawnie, p. doktor szybko postawiła diagnozę zapisała potrzebne leki. JA byłam u niej we Wrocławiu w medixie. Polecam