lekarz Marta Chełstowska

Polecam Panią doktor w 100%. Pani Marta prowadziła moją ciążę, która była zagrożona, dzięki zaangażowaniu i dokładności udało się donosić ciążę i dziś mogę się cieszyć zdrowym synkiem.

Polecam Panią doktor w 100%.

To była moja pierwsza wizyta u p. doktór i na pewno zostanę jej pacjentką, P. doktor zajęła się mną troskliwie, jest bardzo miłą osobą, cieszę się, że tam trafiłam . Serdecznie POLECAM

Polecam bardzo dokładna i kompetentna osoba. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Przyjazne podejście do pacjenta .

Pani doktor poświęca pacjentce wystarczającą ilość czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, doradza, odpowiada na każde pytanie, jest przy tym bardzo miła i delikatna. Polecam z całego serca.

Pani Marta to nie tylko dobry, pełny empatii człowiek, ale też świetna specjalistka. Pomoże, wytłumaczy, uspokoi jeśli jest taka potrzeba. Zawsze służy pomocą i jest otwarta na ludzi. To najlepszy lekarz ginekolog, a jednocześnie świetny internista, każdy przypadek traktuje holistycznie.