lekarz Marta Czerniawska

Zacznę od przychodni w której przyjmuje doktor Czerniawska. Brak organizacji to chyba najbardziej adekwatne określenie. Dzwoniąc do rejestracji trzeba mieć naprawdę olbrzymie szczęście by nie usłyszeć "zajętego sygnału", a gdy w końcu po godzinie albo często i dwóch dodzwonimy się słyszymy: brak numerków, proszę zarejestrować się jutro. Kolejną bardzo irytującą kwestią, są godziny podawane przy numerku. Zdarzało się, że czekałam nawet dwie godziny, bo pani w rejestracji podawała tą samą godzinę kilku innym osobom. A teraz do sedna sprawy, należałam do pani doktor od małego, a że dosyć często w dzieciństwie chorowałam, znała mój organizm powiedzmy, że dobrze. Gdy jako dziecko chodziłam do lekarza z rodzicem wszystko było ok, pani Czerniawska szczegółowo tłumaczyła mojej mamie co mi dolega, jednak od kiedy do lekarza zaczęłam chodzić sama, coś się zmieniło, to ja musiałam dopytywać co mi dolega albo jak mam brać leki. Po skończeniu "osiemnastki" usłyszałam, że nie muszę zmieniać lekarza, co mnie nawet ucieszyło. Po półtora roku zapytałam ponownie, po raz kolejny usłyszałam, że nie ma takiej potrzeby. Kilka tygodni później złapała mnie na początku weekendu jakaś infekcja, z niecierpliwością czekałam na poniedziałek, po godzinie wydzwaniania do rejestracji usłyszałam jedynie, że doktor mnie nie przyjmie ponieważ ma za dużo dzieci i, że mam spróbować jutro. Po moich prośbach pani Czerniawska z wielkim trudem stwierdziła, że przyjmie mnie ale ostatni raz. W gabinecie pani doktor byłam niewiele ponad minutę, nie usłyszałam nawet co mi dolega, dostałam tylko receptę, o wszystko musiałam dopytywać się sama. Cała wizyta nie należała do przyjemnych, odniosłam wrażenie, że pani Czerniawska chce mieć mnie jak najszybciej z głowy.

Podsumowując, polecam owego lekarza matkom z małymi dziećmi, jednak to w jaki sposób zostałam potraktowana po tylu latach "znajomości"z panią doktor pozostawia pewien niesmak. Najpierw zapewnienia, że lekarza mimo wieku zmieniać nie muszę, później przedmiotowe traktowanie pacjenta.

Pani Marta leczy moje Dzieci odkąd się urodziły i zawsze trafnie stawiała diagnozy. Niestety musieliśmy się wyprowadzić ale lekarze z obecnej miejscowości to żenada!!! Wróciłam z powrotem do Murowanej Gośliny do Pani Marty. Wolę dojechać te 10 km i mieć dobrze osłuchane i zdiagnozowane Dziecko niż chodzić do nieuprzejmych i nie kompetentnych ludzi! Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Jeszcze mnie nigdy nie zawiodła.

NAJLEPSZY PEDIATRA,GDYBY NIE PANI MARTA,NIE WIEM JAK SKOŃCZYŁO BY MOJE DZIECKO.

NAJLEPSZY PEDIATRA,GDYBY NIE PANI MARTA,NIE WIEM JAK SKOŃCZYŁO BY MOJE DZIECKO.

Pani doktor bardzo miła i uprzejma. Niestety nie raz postawiła mojemu dziecku złą diagnozę

PANI MARTA JEST NAJLEPSZĄ LEKARKĄ W MUROWANEJ GOSLINIE, GODNA ZAUFANIA ,ZAWSZE USMIECHNIĄTA LECZY MOJE DZIECI JUZ TRZYNASCIE LAT I ZAWSZE POSTAWIŁA DOBRĄ DIAGNOZE A MOJE DZIECI WIELE CHOROWAŁY .

W przychodni jest zamieszanie, dużo pacjentów więc nie zawsze pani doktor jest maksymalnie skupiona i poświęca dość czasu. Bywa że czuję presję czasu i kolejki za drzwiami, ale to nie jej wina w sumie. Stawia dobre diagnozy, widać, że wciąż czyta o badaniach, lekach itd, potrafi powiedzieć o skutkach ubocznych leku. Dobry pediatra, patrzy raczej kompleksowo na dziecko. Przy tym po prostu normalna, miła.

Bardzo dobry pediatra! Godna zaufania! Wizyta u Pani doktor nie trwa kilku minut, do każdego małego pacjenta podchodzi indywidualnie.

najlepszy lekarz pediatra w murowanej goślinie

najlepszy lekarz pediatra w murowanej goślinie

Lekarka miła i budząca zaufanie, zdarzają się błędne diagnozy.

Lekarka miła i budząca zaufanie, zdarzają się błędne diagnozy.

Miła, rzeczowa, kompetentna!Najlepszy (państwowy) w Murowanej Goślinie pediatra.