Tą konkretną panią doktor polecił mi mój stomatolog, zresztą moja koleżanka chodzi do innego dentysty i też pan doktor wyraźnie polecał dr Kwiatkowską. Dla mnie wszystko jasne, jak sami lekarze ja polecają o czymś to świadczy. I na pewno nie chodzi tu o wzajemne podsyłanie pacjentów, bo oni w Belladencie maja swoich dentystow, wiec ta pani doktor nie odsyla w ramach wzajemnosci pacjentow innym. Opoznienia sie zdarzaja, ale sorry, jak ide do lekarza i sa puste poczekalnie, a terminy w tym samym tygodniu, to lepiej od razu uciekac! U niej sa tlumy, bo to po prostu swietny lekarz. Czytalam na stronie, ze ksztalcila sie za granica. Efekty leczenia podziwiam codziennie w lustrze.

Jestem zdecydowanie na "Tak". Nie zakończyłem jeszcze wizyt, ale poczucie że Pani Doktor "widzi" efekt końcowy jest jak najbardziej uspokajający, z resztą... one są (efekty). Nie sądzę, że zarozumiała, raczej zdecydowana. Polak uzna każdego, kto jasno wyklaruje oczekiwania za "ordynusa", bo w swoim pieniactwie naród nie uznaje siły...autorytetu...choć go potrzebuje. W zdecydowanym działaniu nasz przewrotny naród uzna jedynie "głos opozycji". Pani Doktor "tak trzymać"!

Jestem byłą pacjentką Pani dr i przez 2 lata chodzenia do niej z aparatem zawsze odp na moje pytania bez problemu i z uśmiechem. Nie jest od tego by przymilać się pacjentom tylko by doprowadzić uzębienie do odpowiedniego stanu, a ważne że efekty są. Skoro niektórzy lepiej wiedzą jak się leczy uzębienie może powinni sami zmieniać sobie łuki, przyczepiać klamry itd. Polecam Panią dr każdemu, bo warto.

Może pani doktor trochę sprawia wrażenie osoby zarozumiałej, ale przecież najważniejsze jest to, że zna się na tym co robi. Ja zakończyłam u niej leczenie i jestem zadowolona: zawsze profesjonalne podejście, konkretne informacje,uśmiech -czego więcej oczekiwać?

Lekarz naprawdę godny polecenia, super podejście do pocjenta, dokładne i konkretne wyjaśnienie leczenia

Bardzo miła pani doktor. Miałam wizyty u pano dr comiesięczne z paratem ortodontycznym ,póżniej zdjęła i apatat i wybieliła zęba Poleciłabym tę panią dr każdemu. Moja starsza córka zakładałą apatat u pano dr Drozdowej ,ale to nie było to .