lek. med. Marta Lagnerlek. med. Marta Lagner - zdjęcie profilowe

lek. med. Marta Lagner

Lekarz dzięki któremu moje oko jest sprawne. Jak najbardziej kompetentna, przesympatyczna, sumienna. Pośród wielu konowałów to kobieta lekarz przez wielkie ,,L,,

Swietnie dobiera okulary, bardzo miła i uśmiechnięta. Profesjonalna i rzeczowa widać ze lubi swoich pacjentów.

Można trafić znacznie gorzej :-) a Pani Marta w dodatku młoda i estetyczna a i mówi w sposób zrozumiały raczej dla wszystkich

leczę się u pani doktor już prawie 3 lata, jako jedyna dobrze zdiagnozowała moją wadę, jest kompetentna, konkretna, a przede wszystkim bardzo miła, poświęca tyle czasu ile potrzeba, rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania, polecam!