Marta Ossowska

Ortodonta, Stomatolog

Leczyłam się u dr. Osowskiej ale nie jestem zadowolona ,po skonczeniu leczenia zaczęły mi się niestety ale psuć strasznie zęby ,a na dodatek idzie na łatwiznę bo każe wyrywać zęby dopiero za jakiś czas się dowiedziałam od znajomej że można było tego uniknąć.Nie polecam ....

Podejście do pacjenta niespotykane , umiejętności zresztą też. Nikt nie uwierzył , że we Wrocławiu chcieli mnie leczyc tylko operacyjnie . Dr Ossowska mi pomogła nie tylko wyleczyć wadę ale też uwierzyc w siebie .

super pani doktor a nie zwykły naciągacz jak inni jeśli cos mozna zrobić w ramch NFZ to po co za to płciić . Zdecydowanie polecam

Super , wzbudza zaufanie , ciepła , sympatyczna , kompetentna. Nie żałuję , że dojeżdżam 100 km.

Bardzo miła ,kompetentna ,wyleczyła mnie w krótkim czasie z wady dość sporej. Bardzo rzeczowa , tłumaczy po kilka razy. Zawsze punktualna , rentgen na miejscu. Bardzo ,bardzo polecam

Leczę się u Pani Doktor od pewnego czasu. Leczenie przebiega sprawnie, gabinety bardzo dobrze wyposażone, Pani Doktor jest na pewno najlepszym ortodontą w mieście!

fatalna,pewna siebie,nie mila kobieta !radze szukac innego gabinetu.

fatalna,pewna siebie,nie mila kobieta !radze szukac innego gabinetu.

Godny polecenia lekarz.Leczenie przebiegło sprawnie i z zadowalającym efektem:)

Godny polecenia lekarz.Leczenie przebiegło sprawnie i z zadowalającym efektem:)