lekarz Marta Waszczuk-Koper

2,9
2,9
2,7
2,6

Serdecznie polecam Panią doktor. Jest bardzo miła, sympatyczna. Lubi sobie porozmawiać, jest otwarta co wpływa na lepsze samopoczucie pacjenta w gabinecie. Wyleczyła mnie z ciężkiej i przewlekłej infekcji. Wszystko dokładnie tłumaczyła a nawet spisała cały plan leczenia na kolejne miesiące. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Pani doktor może i poświęca dużo czasu, ale rozmowa niestety jest na tematy nie mające nic wspólnego z problemem z którym się przychodzi, nie miła wprowadzająca pacjenta w błąd. Zmieniająca zdanie na temat swoich teorii, nawet na tej samej wizycie.

Odradzam w 100%, proszę sobie przyuważyć czy pani doktor myje ręce lub zakłada rękawiczki przed badaniem- NIE, a NIESTETY W TEJ SPECJALIZACJI JEST TO KONIECZNE!!! Jak zwróciłam uwagę to zaprzeczyła, z łaską ubrała rękawiczki i cicho szeptając powiedziała żebym sobie sama je ubrałam bo jej ręce wysuszają SKANDAL!!! Gdzie tu najważniejsze zdrowie pacjenta??

Uwielbiam Panią doktor i doprawdy nie mam pojęcia, gdzie chodzą pacjentki i co wyprawiają, że jej nie znoszą. Chodzę do niej od dawna, prowadziła też moją ciążę oglądając mnie nad wyraz szczegółowo i dokładnie. Co do dnia wyliczyła z badania USG termin mojego porodu, byłam w szoku! Nigdy nie byłam u niej prywatnie bo sama mi to odradziła mówiąc dosłownie: co będziesz kasę wydawać, przychodź do mnie tutaj (czyt. do przychodni). Poświęcała mi mimo to mnóstwo czasu, bywało, że nawet godzinę, aż głupio było czasem wyjść z gabinetu, bo wzrok czekających pacjentek był piorunujący :) Ze dwa razy zdarzyło się, że czekając na swoja wizytę słyszałam jak krzyczy na kogoś w gabinecie, gdy później opowiadała mi o co poszło to sama bym zjechała! Na prawdę pacjentki potrafią być nad wyraz bezczelne. Poza tym jest to jeden z nielicznych lekarzy, który z pacjentem ROZMAWIA a nie siedzi jak mruk, wypisze receptę i wynocha.No chyba, że ktoś lubi jak lekarz jest mruk... Ja Panią doktor polecam każdemu, łącznie z moją babcią, która bała się iść gdziekolwiek a jak poszła do niej to była bardzo zadowolona...

Odradzam 100% chamska i nieuprzejma.Lekceważy pacjentki na każdym kroku.Jak masz kasę to jest miła.Jak żeś biedny to zdychaj.Zero profesjonalizmu i kultury osobistej.Wszystkim wali na"ty".Mniemanie ma o sobie jak profesor a tępa jak obuch od siekiery.

Nie polecam za taką kasę!!!!!W Mielcu jest wielu innych bardziej kompetentnych ginekologów.

powiem tyle :wypalala mi kwasem nadzerke a ja bylam w ciazy ( niewiedzialam )co ciekawe robila usg i nic nie widziala .potem dala mi recepte na wywolanie owulacij bo rzekomo jestem bezplodna.powtarzam a ja bylam w ciazy.

Pani doktor podczas wizyty wydaje się wzbudzać zaufanie, chociaż często zaczynając jakiś temat, mowiła "poczytaj sobie w internecie ". Wykryła mi niby nadżerkę, powiedziała żebym za pół roku przyszła, a ona usunie mi ją laserem. Dobrze że coś mnie tknęło i skonsultowałam to z innym lekarzem po czym dowiedziałam się że żadnej nadżerki nie mam, tylko stan zapalny...

Pani doktor mimo swojej bezpośredniości wydaje się miła i poświęca pacjentkom wiele czasu. Natomiast dużą wadą wydaje się bagatelizowanie niektórych problemów, wynikające ze zbytniej pewności siebie lub niekompetencji. Doktor Koprowa w czasie ciąży zalecila mi dwa antybiotyki. Na ulotkach obu znalazłam informację że nie należy ich stosować w trakcie ciąży. Komentarz pozostawiam Wam.

Ja również sądzę, że opinie na temat p. Marty są krzywdzące. Leczyłam się u niej w 2008 roku przez kilka miesięcy w przychodni. Po pierwsze - inaczej niż inni ginekolodzy, z którymi rozmawiałam na temat niemożności zajścia w ciążę i długiego cyklu - zainteresowała się tematem. Zawsze robiła USG, monitorowała wielkość pęcherzyka, skierowała męża na badania - wszystko w ramach NFZ. Zrobiła mi wszystkie badania. Wprawdzie moja sytuacja życiowa się zmieniła i zrezygnowałam z "robienia dziecka" - jednak jej zawdzięczam uregulowanie cyklu z wahającego się pomiędzy 35 a 40 dniami do książkowego co 29-30 dni! I taki mam do dziś, a przez kilka lat borykałam się z tym. Nie lekceważy problemu - żałuję, że nie mieszkam już w Mielcu, bo to byłby nadal mój ginekolog! Polecam wszystkim!