Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Nie byłam nastawiona na efekty natychmiastowe, dlatego tak bardzo się zdziwiłam, kiedy już po pierwszym spotkaniu zaczęłam dostrzegać poprawę. Teraz z każdą wizytą czuję się coraz lepiej. Pani doktor Wiśniewska jest lekarzem godnym polecania, gdyż widać, że pacjent jest dla niej na pierwszym miejscu. Umie słuchać i wyciągać wnioski z tego co mówi pacjent.

Jestem bardzo zadowolona z leczenie u pani doktor Wiśniewskiej. Jest wysokiej klasy specjalistą, potrafi trafnie zdiagnozować chorobę i zastosować odpowiednie leczenie. Niezwykle sympatyczna, uśmiechnięta osoba, która potrafi dotrzeć do pacjenta.

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do pani doktor Wiśniewskiej. Kompetentny, rzeczowy specjalista, znający się na swojej pracy, a do tego miły i kulturalny człowiek.

Marta Wiśniewska to super psycholog. Można się do niej udać z każdym problemem, a na pewno wysłucha i znajdzie racjonalne wyjście z sytuacji. Jak najbardziej polecam- Michał G

również jestem zadowolona z wizyty u Pani psycholog Marty Wiśniewskiej. Nie mam żadnych uwag. I jak najbardziej polecam.

po starcie dziecka nie wiedziałam do kogo się udać, na szczęście znajoma poleciła mi Panią Martę. Terapia u niej bardzo dużo mi dała.

Bardzo mi się podoba podejście Pani Marty do swoich pacjentów. Zawsze usmiechnieta, słucha z zaciekawieniem i stara się pomóc jak najlepiej.

Problem lęków i niskiej samooceny z Panią Martą stał się błahostką. To kobieta o wielkiej wiedzy i dużym doświadczeniu.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Świetne podejście do problemu. Pani Marta potrafi słuchać i widać, że jest zaciekawiona rozmówcą. czułam się bardzo dobrze podczas spotkań i wiem, że dzieki nim wyszłam na prostą.

Bardzo dobre podejście do pacjenta i jego problemów. Na spokojnie przebiegająca rozmowa. Duże zainteresowanie ze strony Pani Marty- Brawo :) jestem zadowolona