lekarz Marzanna Choma

1,2
1,4
1,2
1,3

Bardzo mi przykro, gdy tacy 'lekarze' zajmują się ludźmi w potrzebie. Ocenianie kogoś jako 'zarozumiałego', czy zakładanie z góry nieprawdziwych rzeczy, to tylko niektóre z nieprzyjemności, których można doświadczyć. 'Następnym razem, gdy będzie się chciała Pani chciała zabić, proszę zadzwonić najpierw na Izbę Przyjęć i zapytać, czy jest dla Pani miejsce.' - To oburzające.

bardzo źle wspominam kontakt z tą osobą. przyjechałam na izbę przyjęć w bardzo kiepskim stanie, potrzebowałam profesjonalnej pomocy, a pani potraktowała mnie mocno z góry, jakbym z jakąś fanaberią przyszła do niej. zero profesjonalizmu, była chamska po prostu.. nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku. zdążyła jeszcze nawrzucać mojej mamie, która była ze mną. po prostu dramat..

Po prostu dramat...niestety tacy ludzie zostają lekarzami.

Po prostu dramat...niestety tacy ludzie zostają lekarzami.

Pani doktor działa tylko w szpitalu i musi stosować się do przepisów w Izbie Przyjęć. To co tam się dzieje często przekracza wyobrażenie przeciętnej osoby. Podziwiam Panią dr za jej zrosumienie, kompetencje i stosunek do naprawdę chorych ludzi. Tylko tacy, co chodzą po lekarzach dla rozrywki, albo nie chce im się czekać w kolejce do swojej poradni mogą pisać głupoty. Wstydźcie się anonimowi tchórze!!! Maria Knouta

Maria Knouta

Bardzo zły, niekompetentny lekarz - ale przekonany o swojej olbrzymiej wiedzy. Nie polecam.

Niestety, ja również nie jestem w stanie, wystawić pochlebnej opinii Pani doktor.Ma Ona na pewno ogromną wiedzę, która niestety nie przekłada się stosunek do pacjenta.

Lekarz bardzo nieuprzejmy , krzyczy i zachowuje sie nieelegancko

Lekarz bardzo nieuprzejmy , krzyczy i zachowuje sie nieelegancko

Dr n med. Marzanna Choma to tylko mała (pod każdym względem) złośnica. Najlepiej nie zwracać na nią uwagi.