mgr Marzena Okoń-Pietryszak

Dietetyk

Bałam się wizyty po ostatnim wpisie jaki przeczytałam, ale jak widać opinia opinii nierówna. W leczeniu cukrzycy i zbędnych kilogramów Pani Marzena ułożyła tak dietę, że zmniejszono mi dawki insuliny a kilogramy się tracą. Do tego proste przepisy, Pani Marzena zawsze miła i uśmiechnięta, jak najbardziej polecam.

Może Pani Marzena wiedzę ma ale nie z każdym przypadkiem jest w stanie sobie poradzić i nie na każde zadane pytanie odpowiedzieć. Jednym pomoże a innym nie...ja należę do tej drugiej grupy. Wydane duże pieniądze na ułożenie "właściwej" diety a niestety efekt okazał się mizerny a zamierzony cel nie został osiągnięty, o ile w ogóle - patrząc z perspektywy czasu - był możliwy... Potrafiła wytłumaczyć zaistniała sytuację chorobową ale niestety metoda leczenia i opracowanie właściwej diety to było kompletne nieporumienienie, strata czasu i pieniędzy. Osobiście nie polecam i odradzam. Wrażenie raczej chęci zarobienia (najistotniejsza była zaplata za plan żywienia i bardzo krótkie wizyty) niż chęci pomocy.

2 miesiące i 10 kg mniej, nie każdy może się pochwalić takim wynikiem, ale nie każdy też rozpoczyna z wagą 98kg. Dieta smaczna, przepisy łatwe do przygotowania, cena adekwatna do usług. Trzymacie kciuki bo jeszcze długa droga przede mną, ale mam nadzieje że Pani mgr dalej będzie mnie wspierała.

Pani Marzenka to profesjonalistka.Pomogla mi schudnac 18 kg w 3 miesiace.Przy tym byla to zdrowa,smaczna i co najwazniejsze indywidualna dieta.Pani Marzenka nie tylko tworzy dla Nas diety,ale takze uczy Nas jak jesc.Naprawde polecam i pozdrawiam Pania Marzenke!

jak na razie w 7 tygodni 7 kilo;) nigdy nie byłam na żadnej diecie, i jestem pod wrażeniem... zawsze kochałam słodycze, i nie mogłam mieć w domu nic bo zaraz znikało, teraz coś mi się odwidziało i ich nie jem... nie chodzę głodna... jedzenie jest bardzo kolorowe i pyszne:) pierwsze 4 tygodnie dla mnie były cięzkie... chodziłam tylko na pilates... ale teraz śmigam na wszystkie fitnessy, nie jem fast foodów... jest super:) polecam! jeszcze kolejne 7 tygodni:)

Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Odpwoiednio dobrana dieta pomogła mi schudnąć i zachować zdrowie. Pani Marzena jest konsekwentna w działaniu i tego również wymaga od pacjentów a efekty gwarantowane. Polecam wszystkim!

Jestem na programie u Pani dietetyk w Bogatyni i jestem bardzo zadowolona.Widzimy się tylko niestety raz w miesiącu, ale pomiędzy wizytami dzwoni do mnie lub pisze maila, jak się czuję i przesyła dalsze wskazówki. Dieta super, szybkie i smaczne potrawy, kilogramy lecą w dół, a ja mam coraz wiecej energii.Polecam wszystkim, którzy zastanawiaja się, czy to dla nich.

Pani Okoń jest bardzo dobrym dietetykiem, potrafi wysłuchać pacjenta, a następnie ułożyć odpowiednią dietę. Bierze także pod uwagę preferencje żywieniowe. Mogę z czystym serce polecić Panią mgr wszystkim którzy mają problemy z właściwym odżywianiem. Mi ułożona dieta pomogła na problemy jelitowe.