Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

to bardzo fajna ,sympatyczna,przyjazna usmiechnieta a przede wszystkim kompetentna osoba.dziekuje za leczenie mojego taty Piotra. bardzo nam dr Początek pomogła.polecam serdecznie

Profesjonalistka, bardzo dobry doskonały kardiolog. Doktor jest wyjątkową osobą z niezwykłym podejściem do pacjenta.Ogromna wiedza, uczciwość, staranność w stosunku do pacjenta. Polecam

Pani dr Początek jest moim i mojej żony lekarzem kardiologiem od ponad 10 lat. Jest lekarzem niezwykle czulym i starannym a przy tym dyspozycyjnym. Zawsze bezbłędne i skuteczne diagnozy.To wzór Lekarza .

Doktor Stopyra-Początek z CDM MEDIX przyjmuje pacjentów bez zbędnego pośpiechu, dokładnie wypytując o objawy choroby. Ma czas na dokładne przebadanie pacjenta i wyjaśnienie działania przepisanych leków. Polecam

Jako stały pacjent uważam, że pani doktor Stopyra-Początek jest bardzo miła, uczciwa i jest doskonałym fachowcem. Nie zdarzyło mi się by dała odczuć jakąś niechęć

Zgadzam się z przedmówcami. Moja mama systematycznie chodzi do pani Marzeny i zawsze jest zadowolona - a jej stan zdrowia znacznie się poprawił od czasu pierwszej wizyty.

Czy dzisiaj tacy fajni i kompetentni lekarze istnieją ?? Tak !!!! Pani Marzena to znakomity kardiolog, lekarz i wspaniały przyjaciel pacjenta. Jej poświęcenie dla pacjenta jest na najwyższym poziomie,szczerze przejmuje się innymi. Stawiam ją za wzór lekarza !!!!!!!!

Ten lekarz rzeczywiście jest dobrym specjalistą. Przyszedłem do niej z pewnymi objawami - szybko postawiła diagnozę co pozwoliło mi podjąć skuteczną zaleconą przez doktor terapię, dzięki czemu teraz jestem już prawie całkowicie zdrowy. Wspaniale !!!

Wspaniały, serdeczny człowiek, przepełniony niezwykle pozytywną energią. Wspaniale prowadziła moją dolegliwość. polecam konsultacje!!!

bardzo miło wspominam współpracę i wizyty u Doktor Stopyry-Początek. Pozdrawiam i polecam tego lekarza tym, którzy chcą mieć profesjonalną i dobrą opiekę kardiologiczną. :)))))))))))