dr n. hum. Marzena Szymków-Gacdr n. hum. Marzena Szymków-Gac - zdjęcie profilowe

dr n. hum. Marzena Szymków-Gac

Terapeuta

Jestem terapeutką w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Racjonalnej Terapii Zachowania oraz interwentką kryzysową w trakcie specjalizacji z psychotraumatologii. W pracy terapeutycznej odwołuję się do koncepcji budowania dialogu w oparciu o model Porozumienia Bez Przemocy. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, członkini Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. https://akademiarozwiazan.pl/

...

Pani Marzena jest ciepłą a zarazem kompetentą terapeutką, która bardzo indywidualnie podchodzi do potrzeb. Podczas terapii zawsze panuje miła atmosfera. Na spotkaniu zawsze czuję ze mogę Pani Marzenie zaufać i czuć się bezpiecznie. Nawet, gdy rozmowa dotyczy ciężkich dla mnie tematów, po spotkaniu czuje się lżej. Bardzo polecam tą profesionalistkę, każdemu kto potrzebuje pomocy