lekarz Mateusz Cieślik

Niestety, nie polecam Pana Doktora. W Naszym przypadku, jego podejście do osoby chorej i bliskich pacjenta niestety pozostawia wiele do zyczenia. Bez potwierdzenia ostatecznej diagnozy w rozmowie z bliskimi i chorym kieruje się totalnym brakiem empatii, kierujac stwierdzenia niezgodne z późniejszymi wynikami badan. W Naszym odczuciu i po rozmowie z dr to jedynie PESEL pacjenta stanowi wyznacznik czy opłaca się go jeszcze leczyć, a nie faktyczny stan zdrowia. Przed poznaniem Pana Doktora zasiegalismy opinii o tym specjaliście i były one dla Nas bardzo obiecujące, niestety podczas hospitalizacji zostaliśmy mocno rozczarowani.

Niestety, nie polecam Pana Doktora.

W pełni polecam: punktualny, kompetentny, bardzo dobry dialog z pacjentem, wiedza przekraczająca zdecydowanie specjalizację Pana Doktora.Korzystałem z wiedzy i umiejętności praktycznych Doktora kilkukrotnie.Mam porównanie,gdyż niestety kilkukrotnie już w życiu miałem operacje,zetknąłem się z różnymi chirurgami,ale niezmiernie cieszę się, że na mojej leczniczej drodze życia spotkałem Doktora Mateusza Cieślika. Jeśli skala ocen byłaby do 10,to ja uczciwie mogę dać 12 z czystym sumieniem.

Jeśli skala ocen byłaby do 10,to ja uczciwie mogę dać 12 z czystym sumieniem.

Pan Doktor operował moją przepuklinę pachwinową. Wszystko zrobione fachowo. Dobry kontakt, bardzo konkretny lekarz - wszystko wyjaśnione. Również bez problemu (mimo pandemii) mogłem liczyć na porady po operacji. Lekarz naprawdę z powołania, słowny i nie odmawia pacjentowi pomocy. Dobry człowiek !

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, miałam osobiście możliwość się o tym przekonać, pełen profesjonalizm, na prawdę polecam

Świetny lekarz! Pełen profesjonalizm, duża wiedza, bardzo dobre podejście do pacjenta, a wszystko to z uśmiechem na twarzy. Z całą pewnością jest to lekarz godny polecenia.

Polecam :-) konkretne podejscie i godny zaufania . nie odestawia pacjetow na bok dobra opieka! Polecam takich lekarzy szukac ze swieczką.

Super podejście do pacjenta. Lekarz dokładnie przepytał pacjenta o historię choroby, wydał zalecenia.