dr n. med. Mateusz Madejczyk

Polecam kazdej wymagajacej i przewrazliwionej kobiecie w ciazy.

Polecam kazdej wymagajacej i przewrazliwionej kobiecie w ciazy.

Witam, była to moja pierwsza wizyta u dr Madejczyka. Jestem w 10 tc i cieszę się, że to właśnie ten doktor będzie prowadził moją ciążę. Lekarz bardzo sympatyczny, kompetentny i uprzejmy. Wszystko wyjaśni, odpowie na wszystkie pytania a na wizytę poświęca wystarczająco dużo czasu - moja trwała 40 min. Szczerze POLECAM

Pan Mateusz Madejczyk jest jedynym lekarzem o którym mogę powiedzieć, że jest prawdziwym fachowcem z sercem człowieka!

Pan Doktor jest najlepszym lekarzem na jakiego trafiłam, a było ich kilku. Fachowo podchodzi do pacjenta, wszystko wytłumaczy, jest delikatny i wyrozumiały (odpowiada na wszystkie pytania, nawet te najbardziej banalne i śmieszne), jest nie tylko dobrym specjalistą ale i wspaniałym człowiekiem!!! Z czystym sumieniem polecam Pana doktora znajomym i wiem, że również są bardzo zadowolone. Dziękuję Panie Doktorze :)

Polecam dr. Madejczyka. Prowadzi on moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze poświęca dużo czasu i uwagi na wszelkie badania po drugie zawsze jest możliwość pozostawania z doktorem w kontakcie telefonicznym jeśli cokolwiek by się działo, po trzecie wytłumaczy wszystkie medyczne pojęcia jakie używa podczas badań a przy okazji odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania. Po wizycie u doktora Madejczyka nie wychodzi się nieuświadomionym co się dzieje. Zawsze służy dobrym słowem co podnosi na pewno na duchu. Gabinet w Słupcy doktor przyjmuje na kasę chorych, a w poznaniu przepiękny gabinet prywatny. Doktor bardzo dba o swoje pacjentki i nie zgadzam się z tym, że nie pamięta danego przypadku. Lekarz godny polecenia. Co jeszcze jest plusem pracuje w szpitalu na polnej.

Rzeczywiście czasami Pan doktor sprawia wrażenie roztrzepanego i nie zawsze kojarzy przypadku. Uważam,że trzeba to zrozumieć,gdyż same na świecie ze swoimi problemami nie jesteśmy. Jest wiele pacjentek,które pan doktor leczy i nie jest w stanie zapamiętać wszystkiego.Zresztą wystarczy się przypomnieć i wszystko gra.Świetny lekarz.Pozdrawiam serdecznie!!!!

Pragnę z całego serca złożyć szczególne podziękowanie panu dr Mateuszowi Madejczykowi za przeprowadzoną bardzo trudną operację w dniu 20 stycznia 2011r. godz. 13:00. Dr Mateusz Madejczyk jest bardzo dobrym specjalistą i jeszcze lepszym człowiekiem. Dziękuję za bezinteresowną pomoc, w trudnej dla mnie sytuacji związanej ze stanem mojego zdrowia. Brakuje mi słów by opisać moją wdzięczność. Na ręce pana doktora kieruję podziękowania, dla całego personelu medycznego za opiekę podczas pobytu w Klinice na Polnej w Poznaniu. Szczerze polecam tego specjalistę i życzę panu doktorowi wszystkiego, co najlepsze w życiu. Wdzięczna pacjentka ...

Wdzięczna pacjentka ze Słupcy.

Doktor Madejczyk jest bardzo kulturalnym i uprzejmym człowiekiem, gabinet wyposażony w nowy sprzęt, cena wizyty OK, niestety jest kila ALE: jest bardzo roztrzepany, kilka pacjentek umawia na ta samą godzinę, nie kojarzy przypadku, trzeba się przypominać, a w przypadku lekarza nie chodzi chyba tak bardzo o uprzejmość tylko o skuteczność, a co do tego mam wątpliwości, gdyż sprawia wrażenie, jakby cały czas był myślami gdzie indziej.

Przede wszystkim bardzo miły człowiek.Pierwszy raz spotkałam tak dobrego, profesjonalnego lekarza. Poświęca dużo czasu pacjentce, potrafi podnieść na duchu.Życzę Panu Madejczykowi samych sukcesów na polu zawodowym i oby się nie zmienił z biegiem lat.

rewelacyjny lekarz,unie sluchac i tlumaczyc,cechuje go empatia do pacjenta.Zdecydowanie polecam tego lekarza szczegolnie kobietom ktore maja problemy z cisnieniem jest fachowcem w swojej dziedzinie.