lekarz Michał Baraniecki

Z Panem Doktorem również spotkałem się na SOR w Szpitalu Miejskim w Gdyni. Warto było czekać 9 godzin! Bardzo skrupulatny, rzeczowy i kompetentny. Wszystko wytłumaczył cierpliwie. Fantastyczne podejście do pacjenta. Słów brak żeby się nachwalić. Panie Doktorze, jest Pan Wielki! Dziękuję

Bardzo skrupulatny, rzeczowy i kompetentny.

Panie Doktorze, jest Pan Wielki!
Dziękuję

Wspaniały lekarz, dzisiaj takich mało, przyjmował mnie i diagnozował na sorze, ogromna empatia i wysokie kompetencje. Polecam Pana Doktora wszystkim, którzy chcą uzyskać kompleksową ocenę swojego stanu zdrowia a przede wszystkim popartą fachową wiedzą medyczną.

Dziękujemy Panie Doktorze za życzliwość i pomoc Lek mamie już podany :) Życzę wytrwałości przede wszystkim w utrzymaniu podejścia i życzliwości dla pacjenta ;) w tym zawodzie MPS

Dziękujemy Panie Doktorze za życzliwość i pomoc

Lek mamie już podany :)

MPS

Bardzo dobry i życzliwy lekarz, przyjmując mnie na SORze niby tylko ze złamanym palcem jednak odniósł się do problemów zdrowotnych które mnie dotykają od lat i potrafił wytłumaczyć że nie ma na co czekać żeby poprawić jakoś życia i nie zachorować poważniej. Serdecznie polecam i życzę wszystkim tylko tak oddanych lekarzy.

Pan doktor Michal Baraniecki to najwspanialszy profesjonalista I czlowiek na tej planecie:) sposob podejscia do pacjenta wyrozumialos , profesjonalizm I cieplo , ktorym otacza pacjeta jest unikalnym zjawiskiem w tych czasach:)!!!!!

Bardzo dociekliwy lekarz. Rzadko się spotykam z lekarzem, który słucha tego, co mówi pacjent i stara się spojrzeć na problem z różnych aspektów. W moim przypadku uzyskałam trafną diagnozę, za co jestem wdzięczna. Dodam, że była to wizyta na dyrzurze szpitalnym i nie jest to mój lekarz prowadzący. Miałam z tym lekarzem tylko jeden raz kontakt, ale mimo to nakierował moje leczenie na właściwy t or. Brawo Panie doktorze, życzę sukcesów, oby tak dalej. Pozdrawiam.

or. Brawo Panie doktorze, życzę sukcesów, oby tak dalej. Pozdrawiam.