lekarz Michał Białożyt

Urolog

Lekarz bardzo kompetentny, dokładny i fachowy. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Mam o nim jak najlepsze zdanie.

Lekarz z powołania, kompetentny i przyjazny pacjentowi.

Lekarz z powołania, kompetentny i przyjazny pacjentowi.

Bardzo dobrze zapowiadajacy sie lekarz.Kompetentny,o duzej wiedzy medycznej ,cierpliwy dla pacjenta co jest duza zaleta dla pacjeta.

Przyjechałam na izbę przyjęć do szpitala z silnymi bólami utrzymującymi się od kilku dni, po kilku wizytach pogotowia. Przyczyną mógł być kamień lub guz wykryty w USG. Zrobiono mi badanie moczu oraz RTG. Lekarz ustalił, iż przyczyną bóli jest kamień, jednak nie dostałam ani zastrzyku rozkurczowo-przeciwbólowego, ani kroplówki. Otrzymałam tylko receptę, której nie mogłam zrealizować! Nazwy leków były błędne i nieczytelna pieczątka! Na prośbę o lek osłonowy na żołądek lekarz kazał udać się do lekarza pierwszego kontaktu.

Dr Białożyt jest to lekarz z powołaniem.Rzetelny,kompetentny i życzliwy. Jako lekarz prowadzący jest w moim dość skomplikowanym przypadku, bardzo zaangażowany i szuka właściwych rozwiązań. To rzadkość.Dlatego też, polecam właśnie tego lekarza wszystkim potrzebującym.

Szukając dobrego urologa natknełam się na tą wspaniałą opinie o w/w lekarzu. Mój syn po przebytym urazie kręgosłupa szukał pomocy na swoje problemy urologiczne w klinice Dr Bessera w Sosnowcu u w/w doktorka .Pan doktor przyjął go w garniturku ,nie podnosząc się od biurka, po wysłuchaniu syna stwierdził , żeby się cieszył, że wogóle może chodzić (syn ma 24 lata a sika do pampersa jak 70-latek).Nasz doktorek nawet nie udawał, że chce pomóc synowi . Cała wizyta trwała niecałą minute a kosztowała 80 zł.Również jestem zdania , że te pozytywne opinie sam sobie pisał.

DWUKROTNIE ZAPISYWAŁEM SIĘ DO W/W "P. DOKTORA" PO KILKUMIESIĘCZNYM OCZEKIWANIU NA WIZYTĘ DWUKROTNIE ZASTAŁEM KARTKĘ NA DRZWIACH, ŻE DZISIAJ WSPOMNIANY LEKARZ JEST NIEOBECNY Z POWODU : (...) mniejsza z tym. ZA KAŻDYM RAZEM TO SAMO. Z OPINI INNYCH CZEKAJĄCYCH : "TO SIĘ ZDARZA DOŚĆ CZĘSTO". CZEKAŁEM NA WIZYTĘ KILKA MIESIĘCY - ZA PIERWSZYM RAZEM PÓŁ ROKU - TO JEST NAJZWYKLEJSZE OLEWANIE PACJENTA !!! MIAŁEM "NIEPRZYJEMNOŚĆ" KILKUSEKUNDOWEJ ROZMOWY TELEFONICZNEJ (W SZPITALU W KATOWICACH NA UL.STRZELECKIEJ) Z WSPOMNIANYM JEGOMOŚCIEM - PO KILKU SŁOWACH - Z DRUGIEJ STRONY SŁUCHAWKI ODEZWAŁ SIĘ JAKIŚ TOTALNY ...

DWUKROTNIE ZAPISYWAŁEM SIĘ DO W/W "P. DOKTORA"
MIAŁEM "NIEPRZYJEMNOŚĆ" KILKUSEKUNDOWEJ ROZMOWY TELEFONICZNEJ (W SZPITALU W KATOWICACH NA UL.STRZELECKIEJ) Z WSPOMNIANYM JEGOMOŚCIEM - PO KILKU SŁOWACH - Z DRUGIEJ STRONY SŁUCHAWKI ODEZWAŁ SIĘ JAKIŚ TOTALNY CHAM .
PRZEPROSIŁEM ZA TELEFON I ODŁOŻYŁEM SŁUCHAWKĘ.

MYŚLĘ, ŻE TE WSZYSTKIE POZYTYWNE WPISY (...) MUSIAŁ SAM SOBIE NABAZGROLIĆ.

ZNIESMACZONY PACJENT

WITAM BARDZO PROSZE O PODANIE AKTUALNEGO ADRESU I TELEFONU GDZIE PAN DOKTOR PRZYJMUJE PRYWATNIE:( BARDZO PROSZE!!!

WITAM

BARDZO PROSZE!!!

Jezu on jest Boski Bratt Pitt normalnie nie umywa się do tego ciacha. Boże takiego mieć na codzień to normalnie chodzący cud. Panie doktorze czy Pan kogoś ma? Czy Pan jest w grupie pt. Singiel.... całuje Renia

Bardzo dobry specjalista, cierpliwy, znający się na rzeczy, stawiający trafne diagnozy, uprzejmy.