lekarz Michał Dydowicz

RTG, Ginekolog położnik, USG

Zmieniłam ginekologa gdy zaszłam w 1. ciążę (na dr. Dydowicza), po pierwszej wizycie sama nie wiem miałam mieszane uczucia, ale teraz wiem, że po prostu pojawiłam się zbyt wcześnie, Doktor nie miał dla mnie żadnych konkretnych informacji, bo zarodek był zbyt młody i maleńki. Od 9 tc zaczęła się prawdziwa opieka nad nami, niestety nie trwała zbyt długo, bo poroniłam. Nie obwiniam nikogo, Lekarza w szczególności i chyba będę w miarę obiektywna oceniając Go pozytywnie w przypadku mojej wyjątkowo niełatwej sytuacji. Chodziłam cały czas na NFZ i nigdy nie wspomniał nawet, żebym przyszła prywatnie, wręcz przeciwnie kierował mnie na bardzo drogie dodatkowe badania za które nie płaciłam, a gdy okazało się, że maluszkowi przestało bić serduszko a ja pojawiłam się w przychodni zapłakana- przyjął mnie bez kolejki i poświęcił tyle czasu, ile wtedy wymagała sytuacja (czekające panie w ciąży dały mi popalić, jak wyszłam, mimo, że widziały w jakim jestem stanie..). Osobiście wrócę z kolejną ciążą do Doktora. Polecam.

Chodzę do tego Pana od 16 roku zycia. Jest wspanialy :)

Chodzę do tego Pana od 16 roku zycia. Jest wspanialy :)

Dr godny polecenia, prowadzi moja I ciaze, zero dyskomfortu przy badaniu, polecam szczegolnie mlodym dziewczynom udajacym sie na I wizyte. Sympatyczny, wyluzowany, a zarazem kompetentny. Fantastycznie rozmawia z partnerem. Polecam!

Dr Michał Dydowicz prowadził moja pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona, urodziłam zdrowego synka w terminie :) Po porodzie byłam na wizycie na nfz i nie odczułam żadnej różnicy. Z czystym sumieniem polecam doktora!!!

Po porodzie byłam na wizycie na nfz i nie odczułam żadnej różnicy.
Z czystym sumieniem polecam doktora!!!

Dr Dydowicz jest bardzo kompetentnym, uprzejmym lekarzem. Prowadził mi całą ciążę i jak tylko miał podejrzenie że coś może być nie tak, kierował na dodatkowe badania, wszystko w ramach NFZ. Idąc do dr Michała Dydowicza na wizytę nie czuję się spięta i zdenerwowana, zawsze potrafi tak zagadać, że nie wiadomo kiedy i już jest po nieprzyjemnym badaniu. A do tego udziela rzeczowo wszystkich informacji o stanie zdrowia. Dla mnie to lekarz na 6!

Zdecydowanie polecam tego lekarza, jest kompetentny, nigdy nie miałam problemu żeby mnie przyjął kiedy coś mi dolegało. Wiadomo czasem było to prywatnie ale w większości przyjmował na NFZ. A co do terminów to nic dziwnego że ciężko sie do niego dostać skoro przyjmuje 1 dzien w tygodniu.

Nie czuć skrępowania ani wstydu podczas wizyty

Nie czuć skrępowania ani wstydu podczas wizyty

Chodzę do tego lekarza już ładnych parę lat, nie pamiętam nawet ile. Nie zamieniłabym go nażadnego innego. Co z tego, że długo się czeka, jak lekarz zawsze wie z kim rozmawia i jakie są jego dolegliwości. Potrafi doradzić, pomóc. Z wizyty zawsze wychodzę zadowolona, bo wiem, że naprawdę wszystko jest w porządku. Polecam go wszystkim moim koleżankom i wiele już do niego też chodzi na wizyty publiczne, bądź prywatne. Dla mnie najważniejsze jest to, że w razie prostego zabiegu oddział jest na miejscu i wszystko odbywa się w ramach kontraktu z NFZ i ja nie musze płacić wysokich cen, jak to często się słyszy od innych... Polecam z całą odpowiedzialnością.

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia,same plusy!!!!

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia,same plusy!!!!

Być może zgodziłabym sie z pozytywnymi opiniami, gdybym była na prywatnej wizycie- co zreszta od razu mi zaproponowano. Kiedy okazało się jednak, że zdecydowałam się korzystać z wizyt z NFZ- natychmiast nie było już terminów, a przywitana zostałam cyt. "no i po co Pani przyszła?"- nie zostałam nawet zbadana! Dodam, że chodzi o ciążę, więc czułam się naprawdę niezbyt fajnie!!! jeżeli lekarz jest miły i kompetentny tylko za pieniądze- to ja nie mam watpliwości- ODRADZAM!!!