lekarz Michał Gawryjołek

2,2

Nie polecam spotkania z tym lekarzem,bezczelny,nieuprzejmy.obysmy się już nigdy nie spotkali.z wielką łaską zbadał córkę przy czym aż się popłakała jak ścisnął jej zlamaną rękę.Burczal pod nosem.

Nie polecam , zero uprzejmości ze strony doktora. Bardzo lekceważąco podchodzi do pacjenta. Nie potrafił wytłumaczyć przebiegu operacji ,a po jej wykonaniu konkretnego dalszego leczenia . Nie jest godny polecenia ,stanowczo odradzam .

Nie mam opini, tylko pozytywny odbiór pomocy jakiej mi udzielił Pan doktor . Widać po Nim dużo serca i zaangażowania w dobro pacjentów i szpitala. Pozdrawiam KK

Nie polecam zastanawiam sie czy nie zlozyc skargi na niego skierowanie na cito zeby corka dostala sie jak najszybciej do jakiegokolwiek ortopedy a on beszczelnie mowi ze nie pomoze bo w komputerze mial ze kiedys tam byla u innego ortopedy I ma sobie isc do tego samego mimo to ze chodzilo o cos innego.Corka z placzem wyszla I z bolem z gabinetu.Beszczelnosc I kpina

Bardzo dobry specjalista...lekarz operacyjnie poskładał rozsypaną rzepkę kolana,która była bardzo połamana i dzięki bardzo dobrze przeprowadzonej operacji wracam do zdrowia i sprawności,w czasie kontrolnych wizyt bardzo konkretny i rzeczowy.polecam....

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz kompletnie nie zna się na swojej pracy. Cudem mnie uzdrowił twierdząc, że nic mi nie jest po poważnej operacji prawej ręki, która bolała i nie można było nią wogóle ruszać. Ale do doktora pewne infprmacje nie docierały. Nie chciał mi nawet kontynuować zwolnienia lekarskiego, bo twierdził że nic mi nie jest. Na szczęście trafiłam do innego ortopedy, który odrazu zobaczył,że kość wcale nie jest jeszcze zrośnięta. Stąd był ten straszny ból. Przedłużył mi zwolnienie o 2 miesiące. Podsumowując, lekarz jest jeszcze młody i mało doświadczony i nie zna się na swojej pracy. Zdecydowanie odradzam leczenia u dra Gawryjołka.