lekarz Michał Lasota

Więcej takich lekarzy. Jestem świeżo po chirurgicznym wycięciu przez pana doktora włókniaków. Małe rzeczy, a jakże upierdliwe podczas codziennej higieny ciała. Wycierajac się ręcznikiem zahacza się o nie i podrażnia, co w konsekwencji może prowadzić do poważniejszych następstw. Miałem co prawda skierowanie na konsultacje do dermatologa, ale podczas wizyty pani doktor wyjaśniła mi, że od tego roku dermatolodzy w ramach NFZ nie wykonują już zabiegów usuwania tego rodzaju narośli skórnych , nawet prywatnie. Dostałem od pani doktor kolejne skierowanie, tym razem do poradni chirurgicznej, z zaznaczeniem, że ewentualne usunięcie zmian ...

Więcej takich lekarzy. Jestem świeżo po chirurgicznym wycięciu przez pana doktora włókniaków. Małe rzeczy, a jakże upierdliwe podczas codziennej higieny ciała. Wycierajac się ręcznikiem zahacza się o nie i podrażnia, co w konsekwencji może prowadzić do poważniejszych następstw.  Miałem co prawda skierowanie na konsultacje do dermatologa, ale podczas wizyty  pani doktor wyjaśniła mi, że od tego roku dermatolodzy w ramach NFZ nie wykonują już zabiegów usuwania tego rodzaju narośli skórnych , nawet prywatnie. Dostałem od pani doktor kolejne skierowanie, tym razem do poradni chirurgicznej, z zaznaczeniem, że ewentualne usunięcie zmian skórnych będzie w osobistej gestii chirurga. Reakcja pana doktora Lasoty była cudowna. Cyt. "No to kto to panu ma zrobić jak nie ja?".... Podczas trzech kolejnych wizyt  (w ramach NFZ) pan doktor usunął mi chirurgicznie i niemal bezboleśnie wszystkie włókniaki. A było ich sporo. Koniec, kropka. Jest osobą kompetentną i zaangażowaną w to co robi. Nie wdzięczy się do pacjenta, nie spoufala, ale budzi taką szczególną sympatię, której w relacjach z innymi niestety często brakuje. Nawet podczas samego zabiegu można z panem doktorem "luzacko pogadać ". A co najważniejsze starannie i fachowo wykonał zabieg.
Dziękuję doktorze.

Doskonały fachowiec. Niezwykle empatyczny. Już podczas pierwszej wizyty czułam się, jakbym go znała od lat. Konkretny, a przy tym wyrozumiały. Pomimo wielu pacjentów w kolejce wystarczająco dużo czasu poświęca na wysłuchanie powodu wizyty i lekarskiej interpretacji danego przypadku, prosto i zrozumiale uzasadniając celowość i sposób wykonania przez niego zabiegu. Zabieg przeprowadza fachowo i bez zbędnego pośpiechu i stresu. Miły, sympatyczny i z poczuciem humoru. Wyjątkowo polecam.

Znakomity Lekarz. Świetny Specjalista, fantastyczny Człowiek . Pan Doktor amputował nogę mojemu Tacie i opiekował się Nim podczas pobytu Taty w szpitalu. Zawsze bardzo zainteresowany staniem Ojca, mający czas na rozmowy z rodziną. Empatyczny i zainteresowany. Panie Doktorze, bardzo dziękuję.

Panie Doktorze, bardzo dziękuję.

Swoją kompetencją ,podejściem do pacjenta i profesjonalizm budzi zaufanie rzecz bardzo istotną w relacji lekarz-pacjent. Dogłębnie analizujący problem. Super lekarz.Uprzejmy miły człowiek. Polecam wszystkim.

Dogłębnie analizujący problem.
Super lekarz.Uprzejmy miły człowiek. Polecam wszystkim.

Polecam, super lekarz z poczuciem humoru,uprzejmy i ma profesjonalne podejście do pacjęta.Świetny fachowiec.