mgr inż. Michał Nowakmgr inż. Michał Nowak - zdjęcie profilowe

mgr inż. Michał Nowak

Optometrysta

Nazywam się Michał Nowak i od wielu lat pracuję jako optometrysta w naszej rodzinnej firmie Abumex OPTYK Nowakowie, mieszczącej się w Radomiu przy ul. Witolda 6/8. Jestem zarejestrowany w Ministerstwie Zdrowia jako optometrysta pod numerem 1500000099.

Moja praktyka specjalizuje się w kompleksowych badaniach wzroku, obejmujących zarówno dzieci, jak i dorosłych. Codziennie, w godzinach od 9:30 do 17:00, poświęcam się realizacji badań wzroku, zawsze dbając o jakość i dokładność każdego zlecenia. Moje doświadczenie oraz zaangażowanie pozwalają mi zapewnić klientom wysoki standard usług oraz elastyczność w umawianiu wizyt.

Jeśli szukasz kompetentnego specjalisty, który podejdzie do Twoich potrzeb z pełnym zaangażowaniem i empatią, serdecznie zapraszam Cię do umówienia się na wizytę ze mną. Gwarantuję profesjonalną opiekę i klarowne widzenie, na które zasługujesz!

Optometrią Okulistyką i Optyką zajmujemy się nieprzerwanie od 45 lat, Nasza placówka Optyk Nowakowie znajduje się na ul.Witolda 6/8 w Radomiu.

Długo szukałem w moim mieście Radom gabinetu okulistycznego godnego polecenia, no i znalazłem, z całego serca polecam usługi państwa Nowaków, wizyta odbyła się bez żadnych opóźnień, widać zaangażowanie i wiedzę optometrysty, wykonałem badanie u siebie i swojego dziecka , wszystko poszło sprawnie a dziecko nie czuło stresu, podejście Pana Michała jest 10/10. My będziemy tu wracać jako stali pacjenci.

1.punktualna wizyta 2.wiedza i zaangażowanie 3.nowoczesny gabinet okulistyczy 4.badanie bezpłatne jeśli wykonujemy u nich okulary 5.rodzinna firma - widać to po podejściu do klienta 6.bardzo dobre opinie w internecie które sam potwierdzam 7.polecam.

1.punktualna wizyta
2.wiedza i zaangażowanie
3.nowoczesny gabinet okulistyczy
4.badanie bezpłatne jeśli wykonujemy u nich okulary
5.rodzinna firma - widać to po podejściu do klienta
6.bardzo dobre opinie w internecie które sam potwierdzam
7.polecam.

Wizyta odbyła się punktualnie, widać duże doświadczenie i empatię przy pracy z dziećmi, moja córka została przebadania profesjonalnie, bez strachu i negatywnych emocji, z całego serca polecamy tą placówkę Abumex Optyk Nowakowie.

Konkretny zaangażowany optometrysta, nowoczesny sprzęt w gabinecie okulistycznym, precyzyjne badanie po którym wykonałam na miejscu okulary progresywne z których jestem bardzo zadowolona, cała moja rodzina korzysta z tego miejsca. dziękujemy i polecamy innym z całego serca.

Abumex Optyk Nowakowie to świetne miejsce oraz świetni ludzie , pomoc przy wyborze okularów, do tego badanie wzroku bez kolejki, do tego ceny OK.

Wyjątkowo precyzyjne badanie wzroku przeprowadzone przez specjalistę. W trakcie konsultacji okazało się, że przez długie lata korzystałam ze szkieł korekcyjnych bez cylindra, podczas gdy powinnam nosić szkła z - cylindrem. Efekt tej zmiany jest niesamowity, jako zawodowy kierowca cenię sobie doskonałe widzenie. Co więcej, podczas tej samej wizyty obsługa salonu optycznego optyk Nowakowie pomogła mi w wyborze atrakcyjnych oprawek, trafnie do mojego typu urody. polecam.

Wizyta odbyła się wzorcowo, dobrze wytłumaczono mi na czym polega wada wzroku u mojego dziecka(krótkowzroczność), lekarz miły z dobrym podejściem do dzieci. Polecamy.