lek. dent. Michał Okrajni

Cechy mojego dentysty to spokoj I profesjonalizm. Spokoj, cieplo, delikatnosc I fachowosc... Spokoj to lek dla takich znerwicowanych jak ja. Szkoda, ze zbyt pozno znalazlam takiego dentyste...

Lekarz jakich mało. Z moją histerią poradził sobie doskonale, uspokaja swoim spokojem. Miałam robione cuda z zębami a jednak zawsze z gabinetu wychodziłam z uśmiechem. Jeżeli ktoś panicznie boi się dentysty to lepiej nie może trafić. Naprawdę bardzo dba o pacjenta, jak boli przestaje a także bezboleśnie aplikuje znieczulenie jak coś. Dobrze tłumaczy co i jak. A przede wszystkim wita z uśmiechem i nawet nie mam czasu myśleć na fotelu czy co boli. Jeszcze czeka mnie kilka wizyt, ale wiem, że zawsze chętnie do niego wpadnę na przegląd.

Lekarz jakich mało.

Super dentysta:) tak się bałam usunięcia ósemki a zaraz po zapytałam kiedy mogę sie umówić na następną. Bardzo delikatny, dokładny i symatyczny

bylam dzisiaj u tego lekarza i chce podkreslic ze jestem dosc mloda . byłam przyjmowana z nfz . mimo tego okreslam wizyte i uprzejmosc lekarza na 100 % . wytlumaczyl co i jak mam zrobic co jest z moim zebem. polecam . lekarz naprawde bardzo fajny .

Od niedawna jestem pcjętką pana Michała, lecz od razu mogę powiedzieć że jest doskonałym dentystą. Miałam u niego już kilka zabiegów, które teoretycznie są bolesne, jednakże pan Michał o wszystkim mi powiedział i razem wybraliśmy najlepsze dla mnie znieczulenie - NIC MNIE NIE BOLAŁO. Jest uprzejmy, czasem dowcipny, ale przy tym bardzo dokładny. Całkowicie pełen profesjonalizm. Jeśli komuś zależy na dobrze zrobionym zębie pan Michał jest świetny.

Jestem stałą pacjentką doktora i nie zmieniłabym go na innego. Uprzejmy, kompetentny i ma doskonałe podejście do pacjenta. Sposób leczenia jest nienaganny.

doktor jest lekarzem z powołania,który ma dobre podejście do pacjenta.Jest delikatny tłumaczy co będzie robił.Jest to jeden ze lekarzy do którego polubiłam chodzić

Leczę u niego zęby od kilku lat (zabiegi łatwiejsze i trudne) i nie zamierzam zmieniać dentysty. Kompetencja i uprzejmość.

Dr Okrajni usuwał mi ósemkę dolną.Pełny profesjonalizm.Zdecydowanie polecam.

Dr Okrajni usuwał mi ósemkę dolną.Pełny profesjonalizm.Zdecydowanie polecam.

Doktor Okrajni wyrywał mi obie dolne ósemki. Muszę powiedzieć, że swoją kompetencją, delikatnością i ludzkim podejściem zdobył moje serce, choć dentystów panicznie się boję [uraz z zdzieciństwa]. Potrafił cierpliwie uspokoić mnie porzed zabiegami, wytłumaczyć wszystko, co będzie robił, do czego służą poszczególne przyrządy i jak stosować leki. Wybitny dentysta, polecam!