lekarz Michał Pamuła

1,8

Z udarem mózgu odesłał do domu brata,który po trzech godzinach trafił z powrotem do szpitala i walczy o życie.

Trafiłam na izbę przyjęć ze skierowaniem od lekarza POZ. Od przekroczenia progu uderzyła mnie bardzo miła obsługa. Wizyta przebiegła w przyjemnej i życzliwej atmosferze. Lekarz bardzo sympatyczny, rzeczowy, z wielką empatią i cierpliwością odpowiadał na wszystkie pytania. Wdrożył leczenie, podał dokładne informacje na temat dalszego postepowania. Polecam.

Brak zainteresowania, wywiadu, nawet nie spojrzał na moje wyniki badań! Zdecydowanie nie polecam !!

!!

Z podejrzeniem stwardnienie rozsianego, odesłał do domu bo dla niego zmiany demielinizacyjne to za mało żeby przyjąć ,ze skierowaniem od innego lekarza , do szpitala na badania . Zmień zawód człowieku, I naucz się godnie odnosić do człowieka.

Zmień zawód człowieku, I naucz się godnie odnosić do człowieka.

Patolog ma więcej empatii od tego człowieka. Beznadziejny, niesympatyczny, zarozumiały. "Lekarz" nie z powołania, lecz dla prestiżu.

"Lekarz" nie z powołania, lecz dla prestiżu.