dr n. med. Michał Tarnawski

Ortodonta

Lekarz uprzejmy, kompetenty i sympatyczny. Personel na 5! Zrozumienie, cierpliwość, przyjazna atmosfera.

polecam Dr Tarnawskiego przez cały okres leczenia miałam do niego zaufanie.

polecam Dr Tarnawskiego przez cały okres leczenia miałam do niego zaufanie.

serdecznie polecam dr Tarnawskiego:) kompetentny a przede wszystkim znający się na tym co robi:)

Dobry ortodonta.Ale drogi!Byłam i nadal chodze wiele moich znajomych również ma problemy zuzębieniem ale doktor Tar. jest wporządku i moge go polecić

Polecam dra Tarnawskiego. Byłem leczony w sumie przez 2 lekarzy zanim trafiłem do niego. Charakteryzują go: pasja, zaangażowanie, komunikatywność, poczucie humoru i poważne podejście do leczenia. Osobiście doświadczyłem: nawet jeśli koszty są wyższe niż gdzie indziej to: -jeśli chcesz sporo zaoszczędzić na czasie -chcesz uniknąć stresu i nieporozumień z lekarzem to możesz spokojnie rozważać leczenie u doktora Tarnawskiego.

Polecam dra Tarnawskiego.
Byłem leczony w sumie przez 2 lekarzy zanim trafiłem do niego.
Osobiście doświadczyłem: nawet jeśli koszty są wyższe niż gdzie indziej to:
-jeśli chcesz sporo zaoszczędzić na czasie
-chcesz uniknąć stresu i nieporozumień z lekarzem

to możesz spokojnie rozważać leczenie u doktora Tarnawskiego.

Dopiero założyłam aparat koszt takiego aparatu metalowego czyli najtańszego wyszedł 2500 zł co uażam za bardzo wygórowaną cenę za te pieniądze w innym gabinecie miałabym apart estetyczny czyli miej widoczny ale co nie zrobi renoma.Różnie też bywa z oczekiwaniem na umówioną wizytę od czasu umówionego można poczekać jeszcze koło godz a bywało więcej.

nareszcie pozbyłam sie kompleksu "krzywych zębów"

nareszcie pozbyłam sie kompleksu "krzywych zębów"

Polecam, znakomity specjalista. Podjął się leczenia, przez innych uzannego za niemożliwe i udało się!!! Do tego sympatyczny, wytłumaczył dziecku na czym polega leczenie w sposób zrozumiały. Polecam!

polecam!SUPER specjalista, kompetentny i znający się na rzeczy dr! co więcej, widać, że jego zawód to jego pasja,więc to co robi, robi fachowo i z oddaniem....od pierwszego kontaktu obdarza się dr zaufaniem.....dodatkowo cennik jest konkurencyjny .....pozdrawiam doktorka...

Najlepszy specjalista na śląsku, doskonale zna się na swojej pracy, potrafi wyprowadzić każdą wadę uzębienia.