dr n. med. Michał Wojcieszyn

pełny profesjonalizm- jeden z dwóch lekarzy,do których mam pełne zaufanie.

pełny profesjonalizm- jeden z dwóch lekarzy,do których mam pełne zaufanie.

bylam u swojego ginekologa i on wykryl u mnie torbiel, mama uparla sie zebym poszla do Wojcieszyna- ona do niego chodzi ( raz na pol roku - pewnie dlatego kasuje ja 200 zl a robi tylko usg)pan dr niczego nie znalazl i niczego nie dojrzal, zbyl mnie szybko i powiedzial ze on nic nie widzi nic nie wyjasniajac (potraktowal mnie jak dziecko- jest ok idz sie baw- mialam wtedy 22 lata i bylo to straszne) dobrze ze posluchalam mojego lekarza, ktorego polecam dr. Ficenes - sosnowiec

dobrze ze posluchalam mojego lekarza, ktorego polecam dr. Ficenes - sosnowiec

Mój pierwszy ginekolog i nigdy go nie zdradzę. Zawsze miły, uprzejmy i bardzo wyrozumiały

Trafilismy do dr Wsojcieszyna przez przypadek. Zlecil cykl badan a na koniec HSG, ktore sam robil. Badanie nie nalezy do przyjemnych- prosze sobie poczytac opinie w internecie. Dr byl bardzo delikatny, badanie bolalo troszeczke. Po badaniu kilka razy przychodzil i sprawdzal czy sie dobrze czuje. Naprawde czulam,ze jestem pod dobra opieka. Dojezdzam na wizyty 50km i nie wyobrazam sobie innego lekarza. Mam do niego pelne zaufanie.

Bardzo miły lekarz. Zdecydowanie polecam! Nie wiem skąd te negatwyne komentarze. To chyba napisała jedna osoba, bo lekarz jest godny polecenia !!!

Jak czytam te wszystkie opinie o dr.Wojcieszynie i Szpitalu nr.1 to zastanawiam sie czy to ten sam szpital w którym leżałam 3 tygodnie i nie moge sie zgodzic z negatywnymi opiniami.Chodziłam cała ciąze prywatnie do lekarza do Katowic(miałam rodzic w prywatnym szpitalu na Łubinowej)jednak w 35tygodniu ciazy pojawiły sie problemy z cisnieniem i dostałam skierowanie od lekarza ogolnego na patologie ciazy do szpiatla nr.1.Zadzwoniłam do mojego lekarza kazał mi przyjechac na wizyte powiedział ze nie widzi u mnie problemu z ciaza ze wszystko jest ok.O godz 17 trafiłam dz szpitala z cisnieniem 165/110 od razu miałam robione Ktg i mierzone cisnienie pielegniarka i lekarz który miał dyzur bardzo mili i uprzejmi.Na drugi dzien okazało sie ze w cale nie jest tak ok z moja ciaza jak zapewniał mnie mój lekarz.Dwa dni pozniej miałm cesarke i moje dziecko żyje urodziło sie z bardzo mała waga.Przez cały pobyt w szpitalu dr.Wojcieszyn zawsze był miły pytał sie jak sie czuje,jak sie czuje dziecko chociaz nigdy nie byłam jego pacjetką.jestem bardzo zadowolona z opieki w szpitalu.Mogłam zostac w szpitalu dopóki moje dziecko potrzebowało opieki szpitalnej,choc był nawał kobiet rodzacych i nie było wolnego łóżka na oddziale.POLECAM!!! dr.Wojcieszyna i Szpital nr.1

Absolutnie odradzam. Niemiły, bardzo drogi, niedbający ani o mamę, ani o zdrowie dzieciątka. Szpital, gdzie pracuje - absolutnie nie jest przyjazny ani mamie ani dziecku.

prowadził miją ciąże-pomimo różnych problemów z ciążą w 100%mu ufałam.Córka miała wrodzoną wadę,wszystko skończyło się dobrze.Polecam lekarza-bo naprawdę bardzo dobry specjalista.

Ja trafiłam do dr Wojcieszyna w 2003 roku, jako jedyny poprawnie zdiagnozował u mnie mięśniaka macicy. Zaufałam mu, przeszłam operację w szpitalu w Mysłowicach, która zakończyła się dobrze. Wtedy dr Wojcieszyn zaczynał tam pracę, zaopiekował się mną wspaniale, dział ginekologii był bez zarzutów, opieka super. Po 3 latach zaszłam w ciąże, jednak okazało się, że mam kolejnego mięśniaka na macicy. Znowu wróciłam do dr Wojcieszyna, prowadził mnie przez całą ciążę i powiem szczerze, że nie mogę narzekać. Miałam dużo szczęścia, ciąża przebiegała poprawnie, wizyty początkowo były częstsze - ze względu na mięśniaka - potem raz w miesiącu. Lekarz podchodził do wszystkiego spokojnie, dzięki niemu ciąże wspominam bezstresowo. I wszystko było by fajnie gdyby nie to, że choć lekarz sam zadecydował, że w moim przypadku poród odbędzie się poprzez cięcie cesarskie, nie kwapił się do wykonania tej operacji co dla mnie było absurdem! Dopiero gdy zmusiłam go do podjęcia decyzji i przekonałam go słowami, że tylko jemu ufam i przecież to do niego chodzę od tylu miesięcy do gabinetu więc nie wyobrażam sobie by obca osoba zajęła się mną na stole operacyjnym, dr Wojcieszyn zgodził się ostatecznie przeprowadzić zabieg. Choć szczęśliwie urodziłam super zdrowego synka i wszystko skończyło się dobrze, dr Wojcieszyn ani razu nie przyszedł do mnie porozmawiać po porodzie (nie liczę oczywiście obchodów, które jako ordynator odbywał codziennie). Czułam się rozczarowana i miałam wrażenie, ze lekarz wręcz obraził się na mnie i nie cieszy się ze mną szczęściem narodzin synka. Do tego opieka na oddziale położniczym (poza dwoma pielęgniarkami, były kochane) była straszna!!!! Jedna z Pań kazała mi dzień po operacji wstać samej, nie zaproponowała pomocy, wręcz obrażała mnie gdy tłumaczyłam jej, że ciężko mi ruszyć nogami. Gdy próbowałam w końcu wstać sama, trzy razy (po operacji, z raną !!!) osuwałam się na ziemię, mdlałam, dopiero inna pielęgniarka pomogła mi wstać! To było straszne, te baby były tak niemiłe, kobiety dla innych kobiet, młodych matek, obolałych po porodach - to dla mnie było niezrozumiałe!!!
Wracając do dr Wojcieszyna... Szczerze uważam, że był dobrym, kompetentnym lekarzem, kiedyś.... Pod wpływem "sławy i pieniędzy" zmienił się, faktycznie stał się nieco zadufany i interesowny. Szkoda, bo mam do niego sentyment, jednak raczej się do jego gabinetu już nie wybiorę....

Ja od 2006 roku chodziłam i leczyłam się do dr. Włodarczyka ponieważ nie mogłam zajść w ciąże.2008 roku udało mi się ale kosztowało mnie to dużo pieniędzy(ale warto było)później prowadził też moją całą ciąże co 3 tyg. płaciłam 100zł + badania. Gdy byłam w 7 miesiącu zapytałam czy bedzie przy porodzie powiedział " Ale to jest mój cenny czas" gdy byłam na ostatnie wizycie w 9 miesiącu ciąży powiedział mi że niestety ale nie bedzie go ponieważ wyjeżdża w góry na nary. Nie poinformował mnie również o wielu udogodnieniach przy porodzie,a rozmawiałam z kobietami w szpitalu to nie tylko potraktował tak mnie.Gdy wrócił z urlopu do pracy a ja leżałam w szpitalu to nawet nie zajdzał na sale a wiedział że leże i inne jego pacjetki też. A Pan dr Wojcieszyn z którym nie miałam nic do czynienia przyszedł zainteresował się mną,gdy przyszedł na prodowke to zapyał czy czegoś mi nie brakuje,jak się czuje. Jak był obchód to zawsze porozmawiał ze mną. Nie moge złego słowa powiedzieć na Pana dr Wojcieszyna. Polecam.