lek. med. Michał Wojdak

Anestezjolog

Młody, profesjonalny, energiczny z poczuciem humoru lekarz. Nie czuć dystansu między pacjentem a lekarzem. Udzieli zawsze informacji w sposób zrozumiały. Wykazuje zaangażowanie w swojej pracy. Wyróżnia się nowoczesnym podejściem do leczenia. Poświęca dużo czasu pacjentowi i nigdy nie widziałem u niego zdenerwowania. Pan doktor sprawia, aby wizyta lekarska była jak najmniej stresująca. Polecam go wszystkim chorym. Najlepiej go szukać w szpitalu, bo z tego co wiem nie przyjmuje prywatnie.

Niekompetentny nie miły bardzo się zawiodłem

Niekompetentny nie miły bardzo się zawiodłem

Wspaniały lekarz, widać że praca jest dla niego również pasją. Sprawił że mimo mojej nieciekawej sytuacji (poważny zabieg w znieczuleniu ogólnym)nie tylko wszystko poszło gładko i prawie bezstresowo ale i z optymizmem zaczęłam patrzeć na swoja przyszłość - wcześniej wszystko widziałam w czarnych barwach i nie wyobrażałam sobie powrotu do normalnego życia. Największe zaskoczenie - po wybudzeniu mimo ze już nie byłam jego pacjentką bo po opuszczeniu sali operacyjnej anestezjolog juz się pacjentem nie zajmuje - Pan Doktor mnie odwiedził, sprawdził jak się czuje i dostosował dawki leków żeby podnieść ...

Największe zaskoczenie - po wybudzeniu mimo ze już nie byłam jego pacjentką bo po opuszczeniu sali operacyjnej anestezjolog juz się pacjentem nie zajmuje - Pan Doktor mnie odwiedził, sprawdził jak się czuje i dostosował dawki leków żeby podnieść mój komfort po operacji.
Wspaniały lekarz jednym słowem.

Bardzo miły i profesjonalny Pan Doktor. Wyjaśnił dokładnie całą procedurę znieczulania po czym przystąpił do fachowego działania. Nasz Piotruś nic nie poczuł przy aplikowaniu znieczulenia, może to dlatego, że lekarz cały czas z nim rozmawiał i żartował. Doktorze! Dziękujemy serdecznie! Wdzięczni rodzice Piotrusia

Wdzięczni rodzice Piotrusia