lekarz Michał Zagórskilekarz Michał Zagórski - zdjęcie profilowe

lekarz Michał Zagórski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku lekarskim, w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Regularnie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne uczestnicząc w szkoleniach i kursach zarówno w kraju jak i za granicą. W swojej praktyce skupiam się na profilaktyce urazów, leczeniu małoinwazyjnym, oraz edukacji Pacjenta.

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora, który operował i opiekował się moją mamą podczas pobytu w szpitalu. Przed operacją rzeczowo pokazał i wytłumaczył na sztucznej kości na czym będzie polegała operacja. Z czystym sumieniem polecam i jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc, Monika K.

Polecam:)

Polecam:)

Serdecznie polecam! Szybka i trafna diagnoza oraz natychmiastowo wdrożone leczenie. Ponadto Pan Michał potrafił odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Jeszcze raz dziękuje