lekarz Mieczysław Betlej

Ortopeda, Rehabilitant, Traumatolog

2,9

Faktycznie, Pan Doktor wygląda na bardzo surowego, ale nie należy tego mylić z arogancją! Niepotrzebny mi lekarz, który ciągle się uśmiecha a nic nie robi. Pan Doktor bardzo dobrze mnie zdiagnozował i świetnie dobrał metodę leczenia. Ja i mój kręgosłup jesteśmy bardzo zadowoleni :)

B.dobry i kompetentny lekarz,znający się na swojej profesji.Bez problemów nawiązuje kontakt z pacjentem.Trafnie diagnoxuje schorzenia.Dobrze dobiera rechabilitację bo przypadłości.Plecam

ma podejscie do pacjenta.Potrafi znalesc przyczyne choroby i ja wyleczyc , jest bardzo cierpliwy a to potrzebna cecha wtym zawodzie.

Bardzo zły lekarz,niezdecydowany i arogancki,nie polecam wręcz odradzam.Są dużo lepsi lekarze od tego pana.

Wspaniały lekarz! Lekarz, który wzbudza zaufanie juz na wejsciu do gabinetu, jest skuteczny, wszystko wytlumaczy, ineresuje sie chorobami rodziny. Polecam!

Polecam!

Polecam lekarza, trafna diagnoza i własciwy tok leczenia