lekarz Mieczysław Miodek

Chirurg dziecięcy, Wizyty domowe

Dwukrotnie miałam do czynienia z dr. Miodkiem. 5 lat temu zupełnie nie poznał się na ciężkiej, zagrażającej życiu, wymagającej pilnej interwencji chirurgicznej chorobie mojego syna i gdyby nie dr. Jabłoński mój syn by nie żył!Drugi raz spotkałam go na izbie, zgłosiłam się z wijącym się z powodu bólu brzucha dzieckiem, dr. szedł na operacje, ale przez godzinę naszego pobytu przyjął wszystkie dzieci, nawet z niewielkimi urazami tj. jak palec. Moim synem mimo mojej prośby, (aby tylko poświęcił mu chwilkę i jak potrzeba zlecił badania, które by były wykonane w czasie gdy on będzie operował zupełnie) nie był zainteresowany!Dyżurna pediatra obserwując zachowanie dr. Miodka, widząc też cierpiącego od prawie 2 godz.bez pomocy lekarza mojego syna, sama się zainteresowała moim dzieckiem , zleciła badania , udzieliła mu pomocy.Dziwie się poprzednim opinią o dr. Miodku, moje doświadczenia są zupełnie inne! Mam nadzieję , że dr. Miodek przeczyta tą opinię i zastanowi się nad swoim postępowaniem!

Moze mily jest ale dla pacjentow ktorzy sa na jego oddziale w szpitalu, inne oddzialy i reszta się nie liczy. Na wizycie prywatnej zbyl nas, nie pomogl ale kase wzial 100 zl. Nic konkretnego nie powiedzial tylko: "ze przykro mu ale nam nie pomoze". Zupełny brak podejścia do pacjenta, bycie „dobrym ” lekarzem to nie wszystko. Nie polecam tego pana.

swietny lekarz, polecam , naprawde cudowny czlowiek.

swietny lekarz, polecam , naprawde cudowny czlowiek.

Najwspanialszy lekarz, wspaniały chirurg, polecam w 200%. Polecam i podpisuje sie pod wszystkimi najlepszymi opiniami. Wszystkiego najlepszego panie doktorze i jeszcze raz dziękuję. Mama małego pacjenta

Z całego matczynego serca polecam!!!Z dużą cierpliwością wytłumaczy,odpowie na każde pytanie.Wspaniały lekarz z powołania.Traktuje z wielką powagą swoich małych pacjentów.mój syn go uwielbiał.Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze-Tomek Wąsiński(połamane paluszki)

Polecam każdemu.Trzykrotnie leżałem w szpitalu i zawsze mogłem na niego liczyć.Dziękuję za opiekę i cierpliwość.Wdzięczny pacjent.

profesjonalista, konkretny, uprzejmy, chce pomóc, nie dziwię się, że jest tak chwalony. Maksymalna ocena bez wątpliwości

Wspaniały lekarz i życzliwy człowiek, dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Wspaniały lekarz i życzliwy człowiek, dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Polecam bardzo serdecznie. Jeżeli szukasz lekarza, który potraktuje Ciebie i Twoje dziecko znalezyta troską i powagą , to z czystym sumieniem polecam!!!

Operacja na przepuklinę , bardzo solidnie zroiona 100% powodzenia

Operacja na przepuklinę , bardzo solidnie zroiona 100% powodzenia