dr n. med. Mieczysław Żółtowski

Ginekolog, Ginekolog położnik, USG

bardzo miły i sympatyczny lekarz. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej przez pana doktora mojej ciąży.

!!!UWAGA NA TEGO "CZŁOWIEKA"!!! Jest to najgorszy "lekarz" u jakiegokolwiek byłam na badaniu! Raczej nie można go nazwać nawet lekarzem. Czytajac poprzednie wpisy stwierdzam, że nie jestem sama, którą ten "ktoś" doprowadzil do łez, do bezsennych nocy, do koszmaru w czasie ciąży i po niej... szkoda się nawet rozpisywać na temat tego "nieludzia". Chciałabym tylko ostrzec inne dziewczyny i kobiety - chrońcie się przed tą istotą, omijajcie jego gabinet z daleka, a jak bedzie miał odbierać wasz poród, to uciekajcie ze szpitala!!! Szkoda, że nie ma dla niego punktacji 0, ...

Szkoda, że nie ma dla niego punktacji 0, bo jedynie tylko na tyle można to-coś ocenić!!!

DObry, zabawny:) do mmomentu gdy nie przyjdziemy do niego z problemem. Ma on tendencje do eliminowania samych objawów a nie przyczyny! wiec fajnie do niego chodzic tylko gdy chcemy np recepte na leki antykoncepcyjne :) nawet poinformuje, w której aptece kupimy taniej:)

Chodzę do tego lakarza od prawie 3 lat i jestem bardzo zadowolona, jest bardzo kompetentny i rzetelny, to pierwszy ginekolog, który wyleczył mnie z wciąż nawracających infekcji. Choć jego już podeszły wiek może odstraszać, to i tak serdecznie polecam tego lakarza.

Jako lekarz bardzo kompetentny, posiada ogromną wiedzę i jest na bieżąco z wiedzą medyczną. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Jest konkretny i rzeczowy. Jako człowiek - bywa różnie. Mnie osobiście odpowiada jego specyficzne poczucie humoru i podejście do pacjentki. Prowadził ciążę mojej mamy i moją. Leczę się u niego od 15 lat. Nie mam zastrzeżeń.

Kiedys, jako mloda dziewczyna trafilam do pana doktora. Pracowal wtedy w "Medicusie". I przezylam szok. Pan doktor za biurkiem cos tam piszacy i jednoczesnie palacy papierosa. Nawet glowy nie podniosl,tylko wydawal polecenia siedzac i palac papierosa. Tak mi sie to przypomnialo,gdy trafilam na ta strone z opiniami. Z tej mojej wizyty to nie pamietam doslownie nic,tylko ten papieros.

Najgorszy lekarz u jakiego zdarzyło mi się być!! Już na wejściu był wręcz obrażony, że w ogóle przychodzę i czegoś chcę. Na wizytę zgłosiłam się kontrolnie przed planowanym staraniem się o dziecko. Oczekiwałam delikatności i ludzkiego traktowania a otrzymałam dawkę zajadłej złośliwości zupełnie bez powodu. Podczas badania czułam się jak zwierze. Po stwierdzeniu nadżerki wręcz krzyczał jak mogę myśleć o zachodzeniu w ciążę skoro jestem chora - nie wytłumaczył ani co to jest ani jakie leczenie proponuje, a chyba właśnie na tym polega praca lekarza. Jeśli kiedykolwiek ten człowiek był lekarzem to ten czas już zdecydowanie minął. Nie polecam nikomu!!

Piszę w tym momencie o sobie i chcę napisać,że wedle mnie lekarz jest bardzo dobry.Olbrzymie doświadczenie i niesamowite poczucie humoru przez co daje kobiecie na więcej swobody.Leczę się u Pana Doktora bardzo długo prowadził moją ciążę przez co mam zdrowego synka.Jestem Szczęśliwa.

Pan doktor swoją wiedzę powinien przekazywać studentom ale już zdecydowanie nie powinien leczyć. Jest po prostu moim zdaniem zbyt "wiekowy".

byłam w 9 tyg ciązy jak trafiłam do tego pana przypadkiem moja lekarz doktor rokoszak była na urlopie, zalozono mi od razu kartę ciążową do niego i powiedziano że nie mogę już zmienic bo będę musiała płacic! źle wiliczył mi termin porodu na badania na przeziernośc karkową musialam iśc prywatnie i jak się okazalo było 2 tyg za późno na te badania bo zamiast w 14 tyg jak to stwierdził lekarz później byłam w 16t, chodziłam do lekarza raz w miesiącu, w 4 miesiącu lekarz stwierdził że płód sie nie rozwija jak na ten miesiąc jest za mały, nie zalecił żadnych badań nic wyszklam z płaczem, cały czas pracowałam przy tym i studiowalam, jak szef w pracy w 6 miesiacu ciązy kazał mi isc już na zwolnienie wtedy lekarz powiedział że ciąza to nie choroba mimo że mialam już początki gestozy, niestety zmieniłsam lekarz która bez wahania dala mi zwolnienie i skierowała na szczególowe badania, w 33 tyg ciązy trafiłam do szpitala nie czując tętna płodu od razu przewieziono mnie na pomorzany i zrobiono cesarkę, dziecko ledwo uszlo zżyciem urodziło się nie całe 1300gram, jedynie dzięki kochanemu ordynatorowi PROF. DR RUDNICKIEMU moje dziecko dzisiaj żyje i mimo że jest niepełnosprawny i tak jestem szczęsliwa!!! Odradzam tego pana, gdyż nie potrafił we wczesnym stadium zastosowac leczenia i zignorowal niepokojące objawy