mgr Mirela Zięcinamgr Mirela Zięcina - zdjęcie profilowe

mgr Mirela Zięcina

Coach, Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem magistrem psychologii, coachem oraz psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do wykonywania zawodu psychoterapeutki w Szkole Gestalt. Studia z psychologii oraz kurs coachingowy ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Jestem świadoma, że każdy problem, z którym przychodzą do mnie pacjenci, jest niepowtarzalny i bardzo ważny, dlatego nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach oraz czytanie fachowej literatury.

Pracuję łącząc psychoanalizę i gestalt, kładąc nacisk na indywidualne podejście do każdej osoby oraz budowanie relacji opartej na współpracy i zaufaniu. Pierwsze spotkanie ma kluczowe znaczenie, gdyż to czas na wzajemne poznanie się i zrozumienie Twoich oczekiwań oraz potrzeb. Zapytam Cię o główne problemy, które skłoniły Cię do wizyty, oraz o cele, które chciałbyś osiągnąć. Efektem pierwszej wizyty jest wstępna diagnoza Twojego stanu oraz wspólnie ustalony plan działania, który jest fundamentem procesu terapeutycznego, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Celem naszych spotkań jest nie tylko zrozumienie przyczyn problemów, ale przede wszystkim rozwijanie umiejętności radzenia sobie z trudnościami oraz wzmacnianie Twojej odporności psychicznej.

Miałam wielkie szczęście, że trafiłam ze swoimi problemami akurat do Pani Mireli. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu wychodzę ze stanów lękowych. Pani Mirela Jest psychologiem pełnym empatii i zrozumienia. Serdecznie polecam każdemu.

Polecam Panią Mirelę w kwestii problemów życiowych. Trudno było się zebrać i wybrać ale cieszę się, że znalazłem kogoś kto pomaga mi poskładać to wszystko co się po rozwalało. Myślałem, że tylko wpadnę się wygadać ale teraz już wiem, że nie ma tak szybko. Złamanie stereotypów, które mialem odnośnie psychologów to pierwsze i ważne co się stało bo miałem inny obraz tego wszystkiego. Sympatycznie, przyjemnie i swojsko.

Pani Mirela jest świetną terapeutką, uczęszczam na regularne wizyty i na nowo układam sobie pewne rzeczy. Czuję się bardzo dobrze podczas wizyt i zawsze czekam z niecierpliwością na kolejną, empatia, zrozumienie, a przy tym wiedza i profesjonalizm.