lekarz Miron Termanowski

Podczas artoskopii kolana nie wykrył zerwanego ACL, mimo ze na skierowaniu do szpitala bylo takie podejrzenie. W obyciu, człowiek arogancki. Zdecydowanie nie polecam

Lecze się z małą przerwą od 2004r , ta przerwa to było roczne leczenie u "dr n. med." w Poznaniu. Z czystym sumieniem polecam dr Termanowskiego , jest najlepszy , gdybym w pełni mu zaufał przed rozpoczęciem leczenia u tzw. "wybitnego specjalisty" w Poznaniu zaoszczędziłbym sobie cierpienia w ogromnym bólu. Wielki szacunek !!!

swietny specjalista operator, bardzo kommpetentny lekarz dbajacy o kazdego pacjenta

Doskonały fachowiec. Jako jednyny podszedł do mojego problemu ze zrozumieniem, a nie fochami na fanaberie pacjentów. Polecam gorąco.

Miły, konkretny i bierze pod uwagę odczucia pacjenta :) polecam :)

Miły, konkretny i bierze pod uwagę odczucia pacjenta :) polecam :)

Polecam wiedzę i kompetencje doktora również rodzicom maluszków, wnikliwe i cierpliwie bada bioderka niemowląt i ocenia ich prawidłowy rozwój, tłumacząc przy tym wszystko w przystępny sposób. Co nie jest zbyt powszechne w prywatnych gabinetach - nie patrzy przy tym na zegarek, ma czas dla pacjenta.

Uratował mi stopę, która po wypadku praktycznie kwalifikowała się do amputacji. Wielki szacunek, moim zdaniem jest lepszy od wielu którzy mają tytuły doktorów ale do tej pracy dwie lewe ręce. Jeszcze raz wielkie dzięki.