dr Mirosław Krzysztofik

2,5
2,7
2,6

Ów Pan (ciężko jest mi go nazwać lekarzem) prowadził moją ciążę. Oczywiście standard wizyta w prywatnym gabinecie co 3 tyg 100zł + 50zł za ewentualne USG. Prowadzenie ciąży żadne, udzielanie informacji na temat jej przebiegu znikome. Sam poród dla mnie traumatyczny i to nie ze względu na ból porodowy. Postaram się opisać moją historię na innych portalach. A tego Pana zdecydowanie nie polecam

Pierwsza ciąze prowadzilam w Kielcach. Nikt z ck lekarzy mi nie pomogł.Pomógł mi dopiero dr Krzysztofik i to bardzo przy poronieniu. Jako jedyny lekarz odezwal sie na moj telefon. Pomimo dnia wolnego przyjechal do szpitala. Ale i tak najbardziej lubię jego teksty "przepraszam, ale muszę panią zbadać", przepraszam... Teraz jestem w drugiej ciązy, i postanowilam cala ciaze byc pod jego opieką... JEst rzetelny... odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Polecam!!

Teraz jestem w drugiej ciązy, i postanowilam cala ciaze byc pod jego opieką...
JEst rzetelny... odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy.
Polecam!!

Jestem w 26 tygodniu ciąży, którą prowadzi Pan doktor. To świetny specjalista, godny zaufania i polecenia, niezwykle uprzejmy.

stanowisko ordynatora raczej do nie go nie pasuje, taka osoba nie powinna być nie uprzejma i gburowata do pacjenta

DRAMAT DRAMAT I JESZCZE RAZ DRAMAT!!!!!!!!!!! CZY NIKT TU NIE ZAGLĄDA?? KTOŚ W KOŃCU MUSI ZROBIĆ PORZĄDEK Z TYM ODDZIAŁEM I ORDYNATOREM... KORUPCJA I NIC WIĘCEJ. TYLKO KASA SIĘ LICZY---WYKAŃCZA KOBIETY I DZIECI, CZEKA DO OSTATNIEJ CHWILI A JAK TYLKO KASA SIE POJAWI TO ZACZYNA SIE TROCHĘ INTERESOWAĆ!!!!! GDZIE PRZEŁOŻENI TEGO BURDELU?? NA CHOLERE MI ŁADNE ŚCIANY I SZPITAL JAK LEKARZE BEZ KOMPETENCJIIIII TRAGEDIA!!!

BARDZO LUBIE I WIZYTY SA NAPRAWDE PRZYJEMNE

BARDZO LUBIE I WIZYTY SA NAPRAWDE PRZYJEMNE

osobiście uważam że ten człowiek mnie powinien być osobą która ma pomagać innym,u mnie nawet nie potrafił stwierdzić w którym miesiacu jestem bo pomylilam sie a on nawet tego nie zauwazyl..do tego traktuje pacjentki bardzo przedmiotowo..chodzilam do niego z pierwsza ciążą i przy drugiej bedzie mnie prowadził na 100% inny lekarz..i wolałabym osobiście zapłacić za to żeby go nie było przy porodzie niż żeby był bo stres bedzie dla mnie większy..i w dodatku nie wiedziałam do końca czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka mimo ze chcialam...totalna niekompetencja...eh;(

Jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją powikłaną ciążę wzorowo, położył mnie do szpitala jak tylko coś było nie tak, zawsze był pod telefonem (nawet w nocy) był ze mną jak rodziłam i pomagał mi rodzić. Jestem bardzo zadowolona, poza ciążą też do niego chodzę. Polecam w 100%

Nie polecam, Brak mi słów aby opisać tego lekarza. Wymęczył moją żonę podczas przedwczesnego porodu. Nie właściwe podejście do pacjentki i sytuacji. Niekompetencja. Powinien zaprzestać wykonywania swojego zawodu.

Idiota!!! liczy sie tylko z kasą a nie ze zdrowiem pacjentki! rowy niech idzie kopac a nie. usmierca tylko a nie leczy