lek. dent. Mirosław Podolski

Ortodonta, Protetyk, Stomatolog

Niestety, lek. Podolski jest niekompetetny. Leczenie kanalowe bez zdjec rentgenowskich. Pozdrawiam

Leczę zęby tutaj już kilka lat i nie mogę powiedzieć żadnego negatywnego słowa ;)

od lat leczę zęby u doktora i gorąco polecam :)

od lat leczę zęby u doktora i gorąco polecam :)

Mieszkam za granica i zawsze jak mam potrzebe wizyty wracam do do tego gabinetu uprzejmosc dyspozycyjnosc dostepna cena i nie tracenie czasu zawsze bylam zadowolona polecam z czystym sumieniem

leczę się dość długo u doktora Podolskiego. Czasami na fundusz a tez prywatnie, jak już nie ma miejsc na fundusz Nie zdażylo mi sie aby oszczędzał na materiale- zawsze na koniec plombowania zgrzytam zębami o kalkę a potem doktor zbiera nadmiar plomby i potem jeszcze poleruje taką szczoteczką Jak zapytam to wyjaśni jak nie zapytam to też zasugeruje co i jak leczyć.Solidnie wykonuje swoją pracę i to już baardzo dlugo

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że większość opinii poniżej pisała ta sama osoba;) Lekarz owszem sympatyczny, cierpliwy ale zakładając wypełnienie bardzo oszczędza na materiale, pomimo iż byłem prywatnie...tak więc ja nie polecam.

leczę się już jakiś czas u doktora i jestem zadowolona

leczę się już jakiś czas u doktora i jestem zadowolona

W 100% polecam.Wizyty prywatne 100% tańsze niz w centrum stomatologicznym dr Frelicha,a nieświadoma zostawiłam tam tyle pieniędzy . Przy pierwszej wizycie u dr.Podolskiego byłam wręcz zdziwiona że zapłaciłam tak mało za leczenie z znieczuleniem.

Doktor jest człowiekiem kompetentnym w swojej profesji. Z czystym sumieniem polecam go moim znajomym. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt.

Jestem już 17 lat pacjentką tego stomatologa i nigdy nie zawiodłam się. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM!!