lekarz Mirosław Ruciński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Najlepszy lekarz, specjalista w pełnym słowa tego znaczeniu. Lekarz, który rozumie potrzeby chorego i człowiek, który pomaga w potrzebie. Zaznaczam, leczę u niego dziecko tylko publicznie i od trzech lat się nie zawiodłam, wręcz przeciwnie. Zawszę mówię, że lekarz nie ma być naszym przyjacielem z którym plotkujemy i pijemy kawkę - najważniejsze, że jest kompetentny, a diagnozy i leczenie ratują nasze zdrowie!!!!!!

Leczy mnie od małego. Polecam. Ma dziwne poczucie humoru lecz nie zmienia to mojej opinii o tym iż jest to kompetentna osoba.

Bardzo nie miły lekarz. Powiedział mi że wmawiam sobie chorobą, a 2 dni później wylądowałem w szpitalu. Podczas wizyty był bardzo nieuprzejmy i nie miły.

ten lekarz leczy mnie od 18 lat i naprawde takiego szukac ze swieca

ten lekarz leczy mnie od 18 lat i naprawde takiego szukac ze swieca

SUPER SPECJALISTA, pierwszy lekarz, ktoremu ufam w 100%

SUPER SPECJALISTA, pierwszy lekarz, ktoremu ufam w 100%

dopiero dr rucinski stwierdził zapalenie płuc u mojej corki inni lekarze twierdzili ze moja corka ma zdrowe płuca i problem tkwi gdzies indziej i zbywali mnie przez 3 tygodnie jestem mu naprawde wdzieczna dzieki niemu moja corka z dnia nadzien czuje sie lepiej

wspanialy godny zaufania ipolecenia lekarz

wspanialy godny zaufania ipolecenia lekarz

SUPER FACET, LECZY MOJE DZIECIAKI. MÓJ MŁODZSZY SYN W WIEKU 6-7 LAT CO CHWILA LĄDOWAŁ W SZPITALU Z TEMPERATURĄ NIEWIADOMEGO POCHODZENIA. CAŁY WEJHEROWSKI SZPITAL GO BADAŁ I NIE ZNALEŹLI NIC. DZIECIAK CIERPIAŁ PRAWIE ROK. DR. RUCIŃSKI OD RAZU POSTAWIŁ DOBRA DIAGNOZE ZLECIŁ BADANIA I LECZENIE. PO CHOROBIE NIE MA ŚLADU! TO JEST SUPER SPECJALISTA I BEDE POLECAŁA GO KAŻDEMU! MAGDA HAMERA

MAGDA HAMERA

Lekarz Ruciński leczy mnie od 23 lat od kiedy tylko sie urodzilam cale moje dziecinstwo do tej pory. Jest kompetentny rzeczowy i zna sie na swojej pracy. Tak samo podchodzi do pacjenta na wizycie w zakladzie publicznym jak i prywatnie.