lekarz Mirosław Zasępa

2,1
2,4
2,4
2,1

ten lekarz to jakis horror przyjął mnie prywatnie i wziął za to pieniadze sugerował ze lepiej byloby skorzystac z jego prywatnej przychodni boze strzez nas od takich nibylekarzy! czy ktos sprawdzał jego dyplom?

Po badaniu krwi beta HCG oraz USG, lekarz nadal domniemywa ciążę. Nie wypisał żadnej recepty, tym bardziej że jestem nadciśnieniowcem i mam stwierdzoną nadwrażliwość jelita. Lekarz niekompetentny, nieprzyjemny w stosunku do pacjenta. Kazał mi czekać na okres, jak ja jestem w drugim miesiącu ciąży!!! Nawet nie spytał się jakie przyjmuję leki na ciśninie. Zdecydowanie odradzam tego lekarza, omijajcie go szerokim łukiem. NIEPOROZUMIENIE!!!

najgorszy lekarz z jakim sie spotkałam to hanba dla lekarzy mysle ze ma dyplom kupiony lub zrobiony korchespondencyjnie wymyslił mi chorobe której nie miałam chciał zrobic operacje i brac za nie pieniadze,przyjałmoja znajoma w przychodni i wział za to pieniadze ,chamstwo nie zycze nikomu strzezcie sie tego samozwanczego lekarza to jakas parodia

Najgorszy lekarz u jakiego byłam w życiu odradzam wszystkim wizytę u niego.Wmawiał mi choroby których nie miałam,chciał odpłatnie przeprowadzać operację chociaż byłam zupełnie zdrowa!!!

To okropny lekarz nie kompetentny nie polecam aby odwiedzac jego gabinetu a ponadto przyjmujac w przychodni pobiera za to piniadze