lekarz Mirosława Gontarek-Modras

2,2

Trochę nie rozumiem tych negatywach opinii pod nazwiskiem Pani Doktor.. Lekarz ma skutecznie leczyć i to jest jej główne zadanie. Nie ma w obowiązku nadskakiwać trudnym pacjentom, czy słuchać ich sugestii z internetu... Ja byłam u niej kilka razy, została postawiona mi diagnoza mimo nieoczywistych i dziwnych objawów. Zostało wdrożone leczenie. Pani Doktor jest dobra q swoim fachu i tylko to powinno być oceniane. Pozdrawiam

Bardzo nie polecam tej Pani. Córkę zbadała wychylając się przez biurko i stwierdziła że ma pokrzywkę, na moje pytanie czy możemy używać kremu z filtrem bo jest duże słońce uzyskałam odpowiedź że jestem dorosła i żebym sama decydowała. Jest bardzo nie przyjemna, pracuje jak za karę i boi się dotknąć dziecka. A podczas gdy stwierdziłam że nie ma sensu dalej kontynuować wizyty i podziękowałam i chciałam wyjść to usłyszałam, że moje dziecko może się rano nie obudzić bo może się udusić od tej pokrzywki. Trafiłyśmy do innego lekarza 2h później i całkowicie inna wizyta i dziecko po 2tyg prawie nie ma już śladu po wysypce.

Dawno wypalona osoba jako lekarz oraz jako człowiek...Nie interesuje ją pacjent oraz to z jakim problemem się zwraca o pomoc. Ma "rentgen" w oczach bez badań jakichkolwiek stawia dniagnozę, stracony czas na wizytę u takiej osoby. Zimna, arogancka, nie kompetentna, chyba funkcjonuje w przychodni przez "zasiedzenie".

Jestem w ciąży i stwierdzono u mnie zakażenie toksoplazmozą.W rejestracji powiedziano mi że bez skierowania Pani doktor nie przyjmuje, jednak do mnie wyszła obejrzała wyniki spisała na kartce wszystkie zalecenia podała nazwę antybiotyku który mam brać.Wielki szacunek dla Pani doktor bo wcale nie musiała tego robić

Dla mnie super lekarz nie odczułam nic negatywnego. Pomogła mi bardzo. To lekarz a nie pani do pogaduszek. Pozdrawiam Panią Doktor.

Jako lekarz beznadziejna zimna arogancka woskowa lala nie udziela rzadnych informacji pacjentowi nie wyjaśnia wyników zero jakich kolwiek wyjaśnień,zero kompetencji.Nieprzyjemna nie polecam wizyt u tej kobiety!!!!Strata czasu i zdrowia .Nie powinna pracować z ludźmi.!!!!Wizyta u tej Pani wygląda tak że pacjent siedzi na krześle a Pani coś tam pisze w karcie nawet nie zapozna się wynikami pacjenta po czym wyznaczy kolejną wizytę a jak się o coś człowiek spyta to warknie jak na psa i na tym koniec.ocena 1 to za dużo oceniam tę kobietę poniżej zera.!!!!!!

Nieuprzejma, zachowuje się jakby pacjent był intruzem. Arogancka. Nie powinna pracować z chorymi, nie zna się na nowoczesnej medycynie, po prostu nie leczy. Gdyby można było przyznałabym "0" w każdej kategorii. "1" to o wiele za wysoko!

Nie polecam pacienci wyraźnie jej przeszkadzają arogancka bez kontaktu pytana odpowiada jednym słowem.Sądząc po wieku stara szkoła z PRLu.

Bardzo zły lekarz, nie jest pomocna, nie odpowiada na pytania i nie omawia wyników, w ogóle nie leczy i nie chce rozmawiać na wizycie!!!przestrzegam wszystkich, którzy zamierzają się u tej Pani leczyć

Okropny niemiły chłodny człowiek, nic nie chce tłumaczyć, wychodzi z niej żółć i frustracja!!! Żaden specjalista straszna stara ohydna osoba! Nie polecam pacjentów traktuje j a k intruzow