lekarz Mirosława Sosińska-Walczak

Ja mam wrazenie, że Pani Doktor stara się być miła na siłe. Usmiech jakby przyklejony do twarzy. Prowadzi moja ciążę, na leczenie nie narzekam.

polecam panią doktor Sosińską gdyż jest znakomita, dokładnie tłumaczy wszystkie problemy i w razie potrzeby Szybko i skutecznie reaguje, moja pierwsza i najważniejsza wizyta ginekologiczn odbyła się właśnie u niej zdenerwowanie ustąpiło i chodzę z przyjemnością już od paru lat i napewno nie zmienię, gdy będę w ciąży to bez wahania powierze w jej ręce zdrowie i życie moje i mojego dziecka

Niestety Pani doktor zupełnie nie wie co robi. Przepisuje złe leki, tracąc cenny czas chorych kobiet. Może do rutynowych badań dobra, ale z poważniejszymi problemami lepiej omijać ją szerokim łukiem!

SUPER PANI DOKTOR .POLECAM MŁODYM I STARSZYM KOBIETOM.....WYTŁUMACZY KAŻDY PROBLEM ZDROWOTNY.

Nie polecam pani dotor , jest nie kompetentna , bagatelizuje wiele dolegliwosci , zwłaszcza u pacjentek w ciąży .Odniosłam wrażenie , że moja ciąża bliżniacz to dla pani doktor problem. Zdecydowanie odradzam kobietą w ciąży.

Ciesze się,że siostra poleciła mi Panią doktor, ponieważ jest to kompetentna, miła i spokojna osoba.Pani Doktor prowadziła moją ciążę prawie od początku i jestem bardzo zadowolona.Dokładnie tlumaczy wszystko, doradzi i przede wszystkim ma czas dla pacjentki.Pani doktor przyjmowała mnie i prywatnie i na nfz i nie czułam żadnej różnicy w podejściu do badań itp.

POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ DOKTOR JEST BARDZO MIŁĄ OSOBĄ ZAWSZE MA CZAS DLA SWOICH PACJENTEK PROWADZI MOJĄ CIĄŻE ZAWSZE WSZYSTKO DOKŁADNIE TŁUMACZE A W RAZIE POTRZEBY SZYBKO INTERWENIUJE W PRZYPADKU ZAGROŻENIA. TO NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM.

bardzo dobry lekarz polecam wszystkim.a czy ktos moze mi podac numer tel na prywatne wizyty.

Pani doktor prowadzi moją ciąże i co dla mnie najważniejsze, to czuje się bezpiecznie bedąc pod Jej opieką.Bardzo spokojna, miła i kompetentna.Polecam

Pani Sosińska to bardzo dobry lekarz ginekolog. Prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona. Tylko mam pytanie czy może ktoś wie w jakich godz. pani doktor przyjmuje w medicusie?