lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

to lekarz który wie jak ma pacjentem się zająć i wysokiej profesjonalnośći.

to lekarz który wie jak ma pacjentem się zająć i wysokiej profesjonalnośći.

Kompetentny lekarz, mądry i dobry człowiek. Świetny fachowiec. Ocena bardzo niesprawiedliwa, dla osoby która praktycznie mieszkała w szpitalu. Proszę się zainteresować ilu lekarzy pracuje w szpitalu i kto organizuje ich pracę!!!

Bardzo kompetentny i sympatyczny doktor,dużo mi pomógł a właśnie dowiedziałem się że odszedł i już nie pracuje w oddziale laryngologii w Szpitalu Wojewódzkim.Co tam się dzieje chyba już wszyscy lekarze którzy pracowali do tej pory odeszli z tego oddziału??Czy ktoś coś wie na ten temat?

Uważam ,że mało jest tak dobrych i oddanych pacjentowi lekarzy.Do tego pan doktor jest człowiekiem z poczuciem humoru i baaardzo sympatycznym.To ,że nie jest Polakiem nie ma dla mnie znaczenia.W końcu mieszkamy w Europie i czas moze zaakceptować lekarzy obcokrajowców.Ważne jest to co umie ,a nie jego narodowosć.

Bardzo dobry fachowiec:) Gorąco polecam!

Bardzo dobry fachowiec:) Gorąco polecam!

Jest to dobry fachowiec.Szanuje pacjentów.

Jest to dobry fachowiec.Szanuje pacjentów.

Nie rozumiem dlaczego pan doktor który wykonuje operację nie chce potem ogladać swojego pacjenta zwłaszcza kiedy dzieje się coś nie tak. Zostałem prawie wypędzony przez zdenerwowanego pana doktora i nie wiem gdzie teraz mam szukać pomocy?