lekarz Monika Dzięgielewska

Okulista dziecięcy

Jestem specjalistą chorób oczu. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Moją pasją są działania skupione wokół ...

Moją pasją są działania skupione wokół głębokiej diagnostyki chorób oczu, tj. OCT siatkówki i angiografii fluoresceinowej w monitorowaniu np. retinopatii cukrzycowej czy AMD, pola widzenia, USG gałki ocznej. Z wielkim zaangażowaniem oddaję swoją wiedzę i doświadczenie realizując zabiegi w obrębie skóry powiek, a także wewnątrzgałkowe.

Głęboko pasjonuje mnie również rewitalizacja skóry powiek, a t...

Pani Monika jest profesjonalna w 100 % w tym co robi. Pani dr to prawdziwy lekarz z powołania, niezwykła kobieta, sama wizyta u pani dr poprawia samopoczucie. Polecam!

Lekarz bardzo kompetentny, bardzo uprzejmy i ma indywidualne podejście do pacjenta ale za to dogłębnie podchodzi do problemu, choroby.

pani doktor przywraca wiare w polska medycyne,wnikliwosc uprzejmosc delikatnosc cirpliwosc to najwazniejsze atuty pani doktor dla mojego 12letniego syna a dla mnie liczy sie skutecznosc w leczeniu i za to dziekuje

Polecam, szybko sprawnie konkretnie i na temat. Bardzo profesjonalnie i z pasja.

Trafiłem do tej Pani w ramach leczenia urazu oka. Wszystko odbyło się super profesjonalnie łącznie z zabiegiem szycia rany, podwiązania tętnicy w powiece, czyszczeniem i zaszyciem. Na koniec jeszcze badanie ciśnienia w oku. Pewne dłonie i kompleksowe podejście. Byłem - co tu mówić - zachwycony.