dr Monika Dzienniak

Neurologopeda

Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem do pacjenta po niezbyt miłych doświadczeniach ze specjalistami podobnej profesji. Zwróciła uwagę na sprawy, które powinny być wykryte i wyleczone znacznie wcześniej, a nadmieniam, że chodziliśmy do wielu specjalistów. Polecam specjalistkę i zaznaczam, że wizyta na NFZ co by ktoś nie pomyślał, że pewnie prywatnie. A tu taka niespodzianka. Państwowo też można jak się chce. To wszystko zależy jakim się jest specjalistą a przede wszystkim człowiekiem.

Bardzo mądra kobieta, nic nie umknie jej uwadze. Dokładna przy badaniu, rzeczowa a i terapia bardzo skuteczna. Polecam

Jak dla mnie wszystko ok. Terapia szybka i bezproblemowa z bardzo dobrymi efektami. Specjalistka kompetentna i świetna w swoim fachu. Polecam terapię biofeedback jest naprawdę bardzo pomocna. Może efekty nie są widoczne z miejsca, ale po czasie muszę przyznać jest ogromna różnica na plus oczywiście. Gabinet na Kołłątaja godny polecenia.

Można śmiało powiedzieć, że najlepsza specjalistka ze świetnym podejściem do dzieci i rodzica. Nic nie umknie jej uwadze. Jestem bardzo zadowolna i polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem z dzieckiem. Nas wyprowadziła bardzo szybko z kłopotu. Polecam.

Polecam zdecydowanie, świetne podejście i olbrzymia cierpliwość :-) Korzystam z terapii biofeedback dla dziecka autystycznego i jestem pod wrażeniem jak moja córka chętnie uczestniczy w zajęciach bo na innych bywa różnie. Myślę że to zasługa prowadzącej terapię. Polecam

Świetna specjalistka z super podejściem. Bardzo dokładna i rzeczowa. Niezwykle skuteczna. Terapia biofeedback na najwyższym poziomie i z bardzo dobrymi efektami. Polecam bo naprawdę warto leczyć się u najlepszych. Gabinet na Słowackiego 155/157 w bloku Polo godny polecenia. Z tego co wiem, Pani doktor przyjmuje na NFZ na Wolborskiej więc doświadczenie zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi ogromne.

Jestem bardzo mile zaskoczona, bardzo uprzejma i dokładna. Zajęcia ciekawe i bardzo szybko widoczne efekty. Polecam.

Jak dla mnie świetna, profesjonalna z doskonałym kontaktem w stosunku do dziecka jak i do rodzica. Bardzo dokładnie zbadała córkę i otworzyła oczy na wiele spraw. Odpowiednio pokierowała. Jestem bardzo zadowolona, bardzo dużo pomogła mnie i mojemu dziecku. Polecam

Bardzo dobra specjalistka, terapia biofeedback w tym gabinecie rewelacja. Polecam. Wyniki w nauce u mojego syna znacznie się polepszyły.

Nie spotkałam jeszcze tak świetnej i empatycznej lekarki. Miałam przyjemność spotkać Panią doktor na oddziale rehabilitacji neurologicznej. Świetne podejście do pacjenta, zaangażowanie. Do starszych ludzi trzeba mieć podejście i serce, a Pani doktor była naprawdę super. Polecam i oby więcej takich ludzi to będzie wszystkim nam się lepiej żyło. Pozdrawiam serdecznie Panią doktor, tak trzymać.